Piękno tkwi w prostocie

Tak najkrócej mógłbym podsumować wrażenie, jakie wywarł na mnie mały, kameralny kościół, który wybrali dla siebie Dominika i Przemek. Ściany bez malowideł, subtelne światło i jego niewielkie rozmiary w moim odczuciu tylko pomagały w skupieniu się na istocie całego wydarzenia, jakim jest ślub dwojga młodych ludzi. I rewelacyjny ksiądz.

Takich ludzi chciałbym ciągle spotykać na swojej drodze. Jak tylko się przywitaliśmy, jego pierwszym wypowiedzianym zdaniem było: “można robić wszystko, tylko za mną za ołtarzem nie stawać” 🙂 Atmosfera już od pierwszych chwil w zakrystii była swojska i swobodna, przepełniona radością. Wspaniały początek nowej drogi życia.

Stary Folwark w Grębocinie

Stary Folwark w Grębocinie urzekł mnie od samego wejścia wystrojem swojego wnętrza. Piękny drewniany strop z pomalowaną na biało więźbą podkreślało ciepłe światło żyrandoli i podwieszone pod nim papierowe abażury. Dobrym wyborem okazały się dodatkowe światła w dopełniającym żółć fiolecie. Przytulnie i z pomysłem zaaranżowana ściana za stołem nowożeńców była wymarzonym tłem do wspólnych fotografii z rodziną i przyjaciółmi. A niewielka antresola wzbogaciła niesamowicie ten reportaż o ujęcia z góry. Całości dopełniła zgrana ekipa obsługi. Przemili ludzie, smaczne jedzenie i wszystko na czas – czego chcieć więcej? Chyba tylko muzyki do dobrej zabawy, którą zapewnił Zespół Axel 😉

Zapytaj o Termin i Cenę