Fotograf ślubny Toruń – bo zdjęcia ślubne to prawdziwa magia

Fotografia ślubna w Toruniu i jego okolicach ma podwaliny pod magiczne zdjęcia, na których widać zachwycającą scenerię. To niezwykłe miasto w każdym swoim zakamarku podkreśla wyjątkowość, która tworzy atmosferę kadrów.

Zdjęcia ślubne, które wykonuję w Toruniu są niesamowicie klimatyczne. Romantyczne ujęcia i widoczna chemia między Wami tworzą efekty, które trzeba zobaczyć. Fotografia ślubna w Toruniu może być wykonana odrobinę inaczej, niestandardowo, kreatywnie.

To właśnie nietypowe spojrzenie na kadry ślubne jest moim znakiem rozpoznawczym. Chcę dzielić się z Wami pomysłami i innowacjami. Fotograf ślubny Toruń? Zapraszam jeśli poszukujecie artystycznej fotografii ślubnej w wykonaniu profesjonalisty i perfekcjonisty.

Sprawdź dostępność terminu i cenę

Reportaż Ślubny

Jestem z aparatem wszędzie tam,
gdzie chcecie abym z Wami był.

Sesje Ślubne

Pora roku, miejsce są ważne.
Najważniejsze jednak są emocje.

Zdjęcia ślubne Toruń – piękne fotografie powstają w wyjątkowych miejscach

Moje kreatywne podejście do fotografii ślubnej skutkuje różnorodnością i złożonością pomysłów. Zdjęcia ślubne mojego autorstwa to najpiękniejsze momenty Dnia Ślubu, które na zawsze pozostaną w Waszej pamięci. Jako fotograf pracowałem w wielu miastach Województwa Pomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego. Wśród nich jest Toruń… jedno z najpiękniejszych, zachwycające bogactwem miejskości i romantyzmu, ale i ofertą sal weselnych, przygotowanych w najwyższym standardzie.

Wykonuję foto reportaż z Dnia Ślubu, fotograficzną relację z ceremonii zaślubin oraz wesela. Bez względu na to, jaki zakres mojej oferty spotka się z Waszym zainteresowaniem, do każdego zadania podchodzę z pełną odpowiedzialnością i mnóstwem pomysłów.

potrtret panny młodej fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
rustykalna sesja ślubna fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
całująca się para młoda fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
potret pana młodego fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork

Foto reportaż z Dnia Ślubu Toruń i okolice – aby nic nie umknęło Waszej uwadze

Uwielbiam to co robię. Pracuję w taki sposób, aby fotografie ślubne były dokładną odpowiedzią na Wasze potrzeby. Dbam o to, by moja osoba była w cieniu ceremonii, a jednocześnie żadna, istotna chwila nie umknęła mojej uwadze. Widzę to, czego Wy, jako nowożeńcy nie jesteście w stanie tego dnia opanować. Chcielibyście być w kilku miejscach jednocześnie, lecz nie jest to możliwe. Jestem po to, aby pomóc Wam wspominać to, czego nie dostrzegliście.

Fotografia ślubna to ogromne możliwości stworzenia niezwykłych zdjęć. Są emocje, jest atmosfera, są gesty i słowa. Ja – fotograf ślubny jestem obok, by to wszystko uwiecznić. W jaki sposób? Profesjonalizm, intuicja, nieszablonowość i pasja. Efekty możecie ocenić sami.

Fotograf Toruń - Sesje Ślubne

Najpiękniejsze chwilena Twoich zdjęciach

Mini sesja w Dniu Ślubu – jesteście najpiękniejsi

W Dniu Waszego ślubu od świtu działacie na piątym biegu. Widzę, jak z każdą chwilą piękniejecie, by tego dnia wyglądać olśniewająco. Jesteście piękni i szczęśliwi i to widać. Ekscytacja i przejęcie są tak widoczne, że chcę je złapać w kadry. Wasze przyjęcia odbywają się w malowniczych, stylowych domach weselnych, otoczonych wspaniałą architekturą i przyrodą. Fotograf nie może tego pominąć w relacji z imprezy.

Znajdziemy kilka chwil na mini sesję ślubną, podczas której będziecie mieli czas dla siebie. Ja uchwycę te chwile w obiektywie, tworząc fotografie ślubne pełne naturalności, uczuć, które Was przepełniają i radości, towarzyszącej Wam w pierwszych chwilach małżeństwa. Tego dnia jesteście szczególnie piękni i nie chodzi tu jedynie o Wasze idealnie dopasowane stroje. Wasza miłość rozkwita jak nigdy, dlatego koniecznie trzeba to uchwycić.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Jak przygotować się do zdjęć ślubnych, aby wyszły naturalnie?

Naturalne, niepozowane zdjęcie ślubne, na którym wyglądacie doskonale? Jeśli w Dniu Ślubu będzie towarzyszył Wam stres, fotografie mogą być odbiciem dyskomfortu w kontakcie z obiektywem i niepewności, związanej z obecnością fotografa. Jako doświadczony fotograf ślubny wiem, że przed ślubem i weselem warto potrenować nie tylko pierwszy taniec, ale i śmiałość przed obiektywem. Wtedy żaden flesz nie wpłynie na Waszą pewność siebie.

Zależy mi na tym (Wam z pewnością też), aby na widok aparatu nie wykonywać sztucznych uśmiechów, nienaturalnie wyprostowanej pozy. Fotografia ślubna to sztuka, którą tworzę wraz z Wami-aktorami, grającymi główne role. Zachęcam do spotkania ze mną, abyśmy jeszcze przed ślubem i weselem mogli porozmawiać. Od wielu lat w branży ślubnej widzę wiele szczegółów, o których chętnie opowiem. Zapraszam jednocześnie na sesję narzeczeńską, dzięki której złapiecie dobry kontakt z obiektywem.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Fotograf ślubny w Toruniu i okolicach? Wybierzcie profesjonalizm

Poszukując fotografa ślubnego w Toruniu, zwróćcie uwagę na profesjonalizm. Potwierdzeniem rzetelnej oferty jest portfolio i dobrze działająca strona internetowa. Fotograf, który wykazuje się doświadczeniem wie, że podczas ślubu i wesela wszystko musi działać jak w szwajcarskim zegarku i jest gotowy na każdą ewentualność. Zdjęcia ze ślubu i wesela, wykonywane przez profesjonalistę powstają niezależnie od warunków pogodowych, oświetlenia oraz stylu, w jakim utrzymana jest sala weselna i dekoracje ślubne.

W Toruniu i okolicach nie brak wspaniałych miejsc, jednak umiejętność dostosowania stylu zdjęć do okoliczności cechuje profesjonalistę, który może wykazać się doświadczeniem w różnych warunkach. To Wasz dzień, który powinien przebiegać bez zarzutów. Wybierzcie fotografa na ślub, który pomoże Wam stworzyć niezapomnianą historię.

Sesja Plenerowa

Plener ŚlubnyTak jak sobie wymarzysz

Na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa ślubnego w Toruniu?

Fotograf jest artystą, a każdy artysta ma swój styl. Zdjęcia ślubne mogą być starannie zaplanowane, poukładane, stylizowane i naturalne. W zależności od tego, jakich zdjęć ślubnych oczekujecie, wybierzcie fotografa, którego praca pokrywa się z Waszymi wymaganiami. Fotograf weselny może mieć koncepcję, zgodną z Waszymi oczekiwaniami lub próbować przeforsować swoje pomysły. Warto rozmawiać jeszcze przed podpisaniem umowy, jednak pierwszym kryterium wyboru powinna być ocena stylu danej osoby.

Fotografia ślubna, zawarta w portfolio jest najlepszym sposobem na ocenę podejścia fotografa do zdjęć ze ślubu i wesela. Moje podejście do fotografii ślubnej, nie tylko w Toruniu opiera się o emocje, widoczne w Waszych spojrzeniach, naturalność i nietypowe ujęcia. Jeśli Wasze zdjęcia ślubne mają zachwycać, zobaczcie próbki mojej pracy w portfolio na stronie internetowej i zapraszam do kontaktu.

Razem stworzymy wspaniałą pamiątkę na wiele lat

Ślub i wesele to okazja do spotkania z najbliższymi i dalszą rodziną. Wasze radosne twarze świadczą o tym, że jest to dzień szczególny, wyczekiwany i powinien na długo pozostać w Waszej pamięci. Jako nowożeńcy tworzycie pierwszą stronę Waszej wspaniałej historii, którą pomogę Wam zilustrować. Dbam o to, by na zdjęciach ślubnych uchwycić wszystkie, najpiękniejsze momenty: uśmiech, wzruszenie, euforię i wyjątkowe zachowania Waszych gości.

Widzę, jak emocjonujące mogą być najpiękniejsze chwile i odnajduję je, umieszczając w starannie wykadrowanych kompozycjach. Potrafię wydobyć nietypowość z typowych ujęć i tworzyć unikalne zdjęcia ze ślubu. Zauważ, że zdjęcia, dostępne w ramach mojego portfolio są unikalne. Moja wyobraźnia pozwala mi korzystać z nieograniczonych możliwości kreatywnego tworzenia zdjęć. Foto pamiątka ze ślubu i wesela nabierze jeszcze większej unikalności, gdy zobaczycie piękną oprawę Waszych fotografii.

STARTER

KAMERALNE PRZYJĘCIA

 • - 8 godzin fotografowania
 • - 200 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd (do 250 km od Gdańska)
 • - mini sesja w dniu ślubu
Zapytaj

STANDARD

ROZSĄDNA PROPOZYCJA

 • - 10 godzin fotografowania
 • - 300 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd (do 250 km od Gdańska)
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - pakiet dokumentacyjny 300 zdjęć
 • - sesja narzeczeńska
 • - mały fotoalbum 20x30cm
Zapytaj

PREMIUM

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

 • - 12 godzin fotografowania
 • - 400 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd (do 250 km od Gdańska)
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - pakiet dokumentacyjny 500 zdjęć
 • - sesja narzeczeńska
 • - duży fotoalbum 30x30cm
 • - sesja plenerowa w innym dniu
 • - zdjęcia z drona na wybranej sesji
Zapytaj

LUX

DLA WYMAGAJĄCYCH

 • - 12 godzin fotografowania
 • - 500 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd (do 250 km od Gdańska)
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - pakiet dokumentacyjny 500 zdjęć
 • - sesja narzeczeńska
 • - 3 duże fotoalbumy 30x30cm
 • - sesja plenerowa w innym dniu
 • - zdjęcia z drona na wybranej sesji
 • - video - teledysk ślubny w innym dniu
Zapytaj

Zdjęcia ślubne - zachowaj emocje i wspomnienia w pięknej oprawie

Już wspominałem, że jestem perfekcjonistą. Tworzę fotografie ślubne z dbałością o szczegóły techniczne oraz zasady kompozycji. W tym wszystkim, co konieczne zachowuję naturalność i piękno oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Na tym mój profesjonalizm się nie kończy. Fotograf powinien mieć poczucie estetyki, które pomaga mu wieńczyć swoja pracę starannie dobranymi akcesoriami. Zdjęcie ślubne zasługuje na trwałą, bezpieczną oprawę, która nie tylko wygląda pięknie, ale i zachwyca niezmienną przez wiele lat jakością.

Twoje zdjęcia ślubne staną się stylowo opakowaną pamiątką. W zależności od wybranego pakietu, oferuję fotografie ślubne z Torunia i okolic, dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań. Oczekujcie najwyższej jakości. Otrzymacie zdjęcia w formie papierowej oraz na nośniku cyfrowym. Całość w stylowej otoczce, wybranej spośród wielu wersji stylistycznych.

Wyślij Zapytanie

Wypełnij informacje na temat Twojego wesela, a ja szybko odeślę Ci cennik.

Do zobaczenia w Dniu Waszego Ślubu

Fotograf na ślub w Toruniu? Jeśli poszukujecie profesjonalisty z doświadczeniem, który jest przygotowany na każdą ewentualność, zaskakuje kreatywnymi pomysłami, proponuje niecodzienne ujęcia i niepozowane zdjęcia, na których najważniejsze są emocje, znaleźliście właściwą osobę. Rafał, fotograf ślubny. Chcę, abyśmy się polubili. Dzień Ślubu jest tak wyjątkowy, że powinniście otaczać się życzliwymi, pomocnymi osobami, które wraz z Wami stworzą jego niezwykły klimat.

romantyczna sesja ślubna w lesie fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
romantyczna sesja ślubna w parku fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
sesja ślubna nad morzem fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
klasyczne czarno białe zdjęcia ślubne fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
sesja ślubna w stylu pin-up

Zobacz więcej historii miłosnych

Fotograf Ślubny Toruń - Profesjonalna Fotografia Ślubna