Zobacz, jakie Zdjęcia Ślubne mogę dla Was zrobić

Dlaczego Gdańsk, Fotograf?

Zdjęcia to tak naprawdę tylko środek do celu. W fotografii chodzi o ludzi. O emocje, uczucia i wspomnienia które w nas przywołują. Kocham być przy tych radosnych, choć zdarzyło mi się fotografować również te trudne i bolesne. Fotografowanie ślubów i wesel okazało się naturalnym wyborem. To właśnie tutaj mogę być świadkiem szczerych emocji i patrzeć na miłość w rozkwicie. I robić dla innych to, co umiem najlepiej – fotografować, pokazywać jak Was widzę. A czemu akurat Gdańsk? Cóż… Serce nie sługa 😉

Więcej o mnie

Fotograf Gdańsk - Sopot - Gdynia - gdzie pracuję?

Mieszkam tuż obok Gdańska i siłą rzeczy najczęściej pracuję w Trójmieście. Znam tu każdy klimatyczny zakątek do zdjęć. Chętnie Was do nich zabiorę. Jeśli jednak mieszkacie w innej części Polski, to też z przyjemnością wybiorę się do Was w podróż. Fotoreportaże i sesje ślubne organizowałem w górach, na gotyckich zamkach, w pałacach i różnych miastach w całym kraju. Jeśli chcecie bym był Waszym fotografem – pojawię się z aparatem wszędzie tam, gdzie mnie zaprosicie.

Sprawdź wolny termin

DLACZEGO WARTO MNIE WYBRAĆ?

fotograf ślubny Opinie o fotografie

Ewelina


Wesele organizowaliśmy last minute…przeglądając gorączkowo oferty różnych fotografów natknęłam się na Rafała i to była świetna decyzja;) zdjęcia weselne wyszły pięknie… spontaniczna sesja mimo niekorzystnej pogody wyszła bombowo 😉 z całego serca polecam 😉

Natalia i Paweł


Profesjonalizm w każdym detalu, super podejście do klienta, szybka realizacja usługi, no i najważniejsze – ZJAWISKOWE ZDJĘCIA. Rafał to fotograf, który umie wczuć się w chwilę, zdjęcia z sesji poślubnej wyszły przepiękne. Gorąco polecam.

Fotograf Ślubny Gdańsk Sopot Gdynia Rafał Kowalski Opinie o fotografie ślubnym Gdańsk jaki ma być fotograf ślubny

Chociaż najczęściej pracuję na terenie Trójmiasta i województwa pomorskiego, to tak naprawdę odległości nie mają znaczenia.
Jeśli mieszkacie dalej i chcecie, bym był Waszym fotografem – również zapraszam do kontaktu

Sprawdź wolny termin