Zdjęcia Ślubne – Portfolio Ślubne

Uwielbiam poszukiwać nowych dróg wyrazu i żonglować stylami. Równocześnie bardzo dbam o to, by zdjęcia ślubne z Twojej uroczystości były ze sobą spójne. Aby kadry z sesji zdjęciowej opowiadały jedną miłosną historię. Dlatego wybierając do portfolio skromną część moich ulubionych zdjęć, zdecydowałem się pokazać ich różnorodność. Jeśli chcesz sprawdzić, który styl Tobie odpowiada, to zapraszam serdecznie na bloga. Pośród wielu zdjęć ślubnych być może znajdziesz coś dla siebie.

Sprawdź dostępność terminu i cenę

Profesjonalne zdjęcia ślubne

Wiele razy zastanawiałem się, co sprawia, że można nazwać fotografa ślubnego profesjonalistą? Czy są to wyłącznie aspekty techniczne, posiadanie sprzętu z górnej półki. Czy może biegłość w posługiwaniu się nim? Myślę, że są to bardzo ważne kwestie, ale nie jedyne.

Równie istotna jest umiejętność obserwowania i odnajdywania się w różnych sytuacjach. Ważne jest wyczucie chwili, empatia, wrażliwość na to, co jest ważne dla innych. Wewnętrzny spokój w pełnych emocji sytuacjach, kreatywne poszukiwanie nowych sposobów na pokazanie najważniejszych momentów.

Subiektywne opowiedzenie ciekawej historii o Was i Waszych bliskich jest możliwe dzięki mieszance wielu umiejętności. Uczestniczę i obserwuję jednocześnie rozwój sytuacji bez wpływania na nią i reżyserowania. Właśnie dlatego reportaż ślubny jest esencją wydarzeń z dnia ślubu. To nie tylko zbiór zdjęć pokazujących najważniejsze momenty tego dnia. Zdjęcia ślubów nie mogą być nudne, bo to historia o ludziach, pełna emocji i wzruszeń.

dobre zdjęcia weselne fotograf

Po czym poznać dobre zdjęcia weselne?

Sprawa jest bardzo prosta. Najpiękniejsze zdjęcia ślubne po prostu będą do Was przemawiać. Nie musicie znać się na kompozycji, zasadach sztuki. To musi wiedzieć Wasz fotograf na wesele. Zasady są ponadczasowe i trafiają do serca nawet na nieświadomym poziomie. Niosą ze sobą ładunek emocjonalny, sprawiają wrażenie harmonii, ładu. Zachwycają kolorem, uchwyconym momentem, a Młoda Para wygląda jak milion dolarów 😉 A może chcesz zobaczyć czym różnią się zdjęcia przed i po obróbce?

Zdjęcia ślubne z kościoła

Moment składania przysięgi małżeńskiej w kościele, USC lub w ceremonii plenerowej jest najważniejszy w całym dniu. To wokół niego rozbudowana jest cała uroczystość, część oficjalna i rozrywkowa. Pamiętajmy, że w dniu ślubu jest wiele chwil niosących ogromny ładunek emocjonalny i wartych uwiecznienia. Kiedy robię zdjęcia ślubne w kościele, staram się znaleźć coś nowego w znanych mi gestach. Coś, co Was wyróżni i pokaże indywidualny charakter. Chcę, by zdjęcia ślubne żyły i były poruszające.

Zdjęcia ślubne z kościoła polecany fotograf piękne zdjęcia ślubne
Zapytaj o termin i cenę

Zdjęcia ślubne plenerowe

Ostatnio coraz większym powodzeniem cieszą się śluby plenerowe. W znacznie większym stopniu dotyczy to ślubów cywilnych i humanistycznych. Śluby kościelne w plenerze są jeszcze rzadkością. Stosunkowo mało jest miejsc, w których takie śluby mogą być udzielane. To, co wyróżnia zdjęcia ze ślubu plenerowego, to ich wyjątkowy charakter. Biją na głowę nawet najbardziej eleganckie wnętrza Urzędu Stanu Cywilnego. Często odbywają się w otoczeniu zieleni, czasem na pomoście nad jeziorem. Na pewno są dużym polem do popisu dla fotografa. Zawsze bardzo się cieszę, kiedy mogę fotografować na takim ślubie.

piękne zdjęcia ślubne plenerowe fotograf

Zdjęcia ślubne z wesela

Wesele to żywioł i takie powinny być też zdjęcia z wesel. Bardzo dużo się dzieje zarówno na parkiecie, jak i poza nim. Zdjęcia ślubne z wesela są doskonałą okazją do uwiecznienia relacji pomiędzy zebranymi ludźmi. Podczas zabawy widać chwile nieskrępowanej radości i szaleństwa. W trakcie toastów czuję dumę i szczere gratulacje. Przy podziękowaniach niejedna mama uronił łzę wzruszenia. A oczepiny to kategoria sama w sobie, tu nie ma granic. Jako fotograf na wesele robię wszystko, by być jak najbliżej centrum tych wydarzeń. Uwielbiam pozytywne emocje, które towarzyszą weselu. Nakręcają mnie, żeby robić dla Was najlepsze zdjęcia ślubne.

Zdjęcia wesela plenerowego

Podobnie jak śluby, również wesela w plenerze zyskują na powodzeniu. Słoneczna pogoda w sezonie ślubnym sprzyja organizacji wesel na powietrzu. Mogą one odbywać się w specjalnych namiotach lub altanach. Albo łączyć zabawę na parkiecie z otwartą strefą chillout’u. Tak czy inaczej, to również świetna okazja dla fotografa na niebanalne zdjęcia wesela. I pole do wykazania się kreatywnością.

zdjęcia wesela plenerowego polecany fotograf

Zdjęcia ślubne z sesji w plenerze

Zdecydowaliście już, czy chcecie też mieć zdjęcia ślubne w plenerze? Jako fotograf z pewnym stażem małżeńskim gorąco Was do tego zachęcam, choć to oczywiście Wasza decyzja. Zanim ją podejmiecie, zadajcie sobie jedno pytanie. Ile razy będziecie mieć okazję zrobić profesjonalną sesję tylko dla siebie? Powiem wprost: sesja poślubna to prawdopodobnie najpiękniejsze zdjęcia, jakie kiedykolwiek sobie zrobicie. Kiedy będziecie młodsi, bardziej beztroscy niż teraz?

Plener ślubny to doskonały moment na to, by zaszaleć i zrealizować swoje romantyczne marzenia. Podzielcie się ze mną pomysłami, a ja dołożę starań, by wcielić je w życie. Zdjęcia z sesji w plenerze to nie tylko bezcenna pamiątka dla Was. Za kilka lat zobaczycie, jak wielkie wrażenie zrobią na waszych dzieciach. Wspólne oglądanie mamy i taty w pięknym albumie ślubnym mocno cementuje relacje rodzinne. Pytaniom, jak to było nie będzie końca ;).

piękne zdjęcia ślubne z sesji w plenerze polecany fotograf
Zapytaj o termin i cenę

Gdzie się wybrać na zdjęcia ślubne w plenerze?

Możliwości jest bez liku. Warto rozważyć, czy nie wybrać na zdjęcia ślubne miejsca, z którymi wiążą się Wasze wspomnienia. Albo połączyć ją z urlopem i wyjechać gdzieś w malownicze okolice. Może będzie to sesja w górach, plener ślubny nad morzem albo za granicą? Macie świetną okazję, żeby zaszaleć! Specjalnie dla Was napisałem artykuł z najlepszymi pomysłami na sesję ślubną. Zdecydujcie, czy bardziej odpowiadają Wam zdjęcia dynamiczne, czy romantyczne. Dobry fotograf odnajdzie się w różnorodnych konwencjach sesji plenerowej.

zdjęcia ślubne fotograf plener ślubny nad morzem

Dlaczego plener ślubny nad morzem cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem? Niezmącony niczym horyzont i zapierające dech w piersiach zachody słońca są przepięknym tłem do poślubnych kadrów. Kto może pozostać obojętny wobec kojącego szumu fal i smagającej twarz morskiej bryzy?

Polska linia brzegowa oferuje wiele ciekawych i różnorodnych miejsc na sesję ślubną nad morzem. Możecie wybierać między piaszczystymi odludnymi plażami i tymi bardziej uczęszczanymi z pięknym molo. Wolicie wydmy, czy klif? Nastrojową buczynę schodzącą nad plaże, czy motyw z kutrami rybackimi? Najpiękniejsze zdjęcia ślubne nad morzem wykonacie w wielu miejscach, choćby w Gdańsku, Gdyni, Łebie czy na Półwyspie Helskim. W moim portfolio i na blogu znajdziesz niejeden przykład zdjęć ślubnych z marynistycznym motywem przewodnim.

Strefa klienta — Wasza galeria zdjęć ślubnych

Efektem mojej pracy w dniu ślubu i wesela jest spójny reportaż. Ze zdjęć możemy wykonać piękny, indywidualny album ślubny, zestawy odbitek, foto obrazy lub powiększenia do oprawienia w ozdobną ramę. Wszystkie moje Pary Młode otrzymują galerię w strefie klienta z wyselekcjonowanymi i obrobionymi zdjęciami. Jest ona chroniona hasłem, a zdjęcia ślubne są najpierw autoryzowane przed publikacją. Dzięki temu możecie w wygodny sposób podzielić się z bliskimi tylko tymi zdjęciami, które chcecie pokazać. Zdjęcia w wygodny sposób przegląda się na komputerze i na telefonie. Jedyne co potrzeba to przesłać rodzinie i znajomym link oraz hasło do galerii.

Ile kosztuje fotograf na wesele, jaka cena za zdjęcia ślubne?

Mój cennik jest ułożony tak, że każdy znajdzie coś odpowiedniego na swoją kieszeń. Cena za zdjęcia ślubne może mieć bardzo dużą rozpiętość i zależy od zakresu wybranej usługi. Jednak niezależnie od niego zawsze dostaniecie starannie wykonane i obrobione zdjęcia najwyższej jakości. Wyślij zapytanie na Wasz termin, a zobaczysz przejrzysty cennik z wyszczególnioną kwotą za każdą pozycję.

Sprawdź Termin i Cenę

Wypełnij i wyślij formularz - otrzymasz cennik na e mail

Jeśli chcesz obejrzeć więcej fotografii ślubnych, sprawdź ślubne i weselne wpisy na blogu.