Niezbędnik ślubny czyli jak zorganizować ślub i wesele – podstawowe informacje

Organizacja ślubu i wesela dla większości z Was jest pierwszym w życiu (i oby jedynym) tego typu doświadczeniem. Macie prawo nie wiedzieć, pytać, szukać porad. Nie musicie tracić czasu na samodzielne wyszukiwanie najistotniejszych szczegółów. Zajrzyjcie do mojego poradnika, opartego na pracy fotografa ślubnego z Pomorza.

Chcesz najpierw zobaczyć więcej zdjęć – odwiedź moje portfolio albo wpisy na blogu
Możesz też od razu zapoznać się z ofertą

W jakim celu napisałem Niezbędnik Ślubny?

Jestem fotografem ślubnym, który od wielu lat jest w centrum wydarzeń w dniu ślubu. Uczestniczę w wielu pięknych, wzruszających, ale i nerwowych chwilach, gdy jest wspaniale i zgodnie z planem oraz wtedy, gdy coś nie wychodzi. Chcę dać Wam namiastkę tych doświadczeń w formie praktycznych porad, abyście mogli skorzystać z czyichś błędów.

Kto powiedział, że człowiek musi uczyć się na swoich błędach właśnie w dniu ślubu? Pracuję głównie na terenie Pomorza i Kujaw, jeśli macie pytania, na które nie znajdziecie odpowiedzi w niezbędniku, piszcie lub dzwońcie, postaram się rozwiać Wasze wątpliwości.

Zobacz inne powiązane artykuły:

Wyślij Zapytanie

Czy mogę Wam jeszcze w czymś pomóc?

Mam nadzieję, że ten niezbędnik ślubny był dla Was pomocny w jak największym stopniu. Jeśli chcecie o coś spytać, to możecie śmiało napisać, zadzwonić. Chętnie podpowiem co się sprawdza, a co niekoniecznie 😉

Fotograf  Ślubny Gdańsk - Profesjonalna Fotografia Ślubna