Strefa Klienta – to jest banalnie proste!

Wyślij link i hasło dostępu do Twojej galerii swoim znajomym oraz rodzinie. W łatwy sposób będą mogli zamówić odbitki na pamiątkę po Waszym ślubie. Odległość już nie ma znaczenia - możecie cieszyć się wspomnieniami w każdym zakątku świata.

Poprzednie sezony

Drodzy Państwo Młodzi i Goście Weselni

Z moimi Parami Młodymi, a później niejednokrotnie znajomymi i przyjaciółmi spotykam się często po raz pierwszy na sesji narzeczeńskiej, kolejnym etapem jest ślub i wesele, a potem? Potem na ich życzenie towarzyszę im w niemal każdym ważnym wydarzeniu w życiu, łapię i zatrzymuję w kadrze ulotne chwile narodzin i dorastania dzieci, zachowuję dla nich na pamiątkę przejawy uczuć i radość z bycia razem już jako rodzina, towarzyszę na uroczystościach rodzinnych, czy maluję aparatem obrazy z atmosferą świąt w tle. Kocham to co robię, szczególnie gdy widzę uśmiech na Waszych twarzach gdy daję Wam owoce mojej pracy i waszych emocji. Więc jeśli i Ty chcesz zachować te szczególne momenty w szczególny sposób, jestem tu dla Ciebie!

Dziękuję za to, że mogłem być z Wami w tak ważnym dla Was dniu. To dla mnie niezwykłe wyróżnienie móc przeżywać tę radość z Wami i utrwalać ją na fotografiach. Pokazywanie zdjęć i dzielenie się nimi to fundament mojej pracy - jesteście tutaj, bo kiedyś spodobało się Wam to co robię. Jeśli sprawiłem Wam tym przyjemność, dajcie innym szansę by też mogli mieć tak piękną pamiątkę.

Jeśli chcecie otrzymać zdjęcia, by dzięki nim wracać pamięcią do tych chwil - poproście o to Parę Młodą.

Chcesz sprawdzić dostępny termin?

Wyślij formularz, a odezwę się do Ciebie.