Poszukując fotografa na swój ślub najprawdopodobniej wpiszesz w wyszukiwarkę ”fotograf ślubny Malbork” lub bardzo podobną frazę. Zauważysz od razu, że rynek aktualnie przeżywa prawdziwy fotograficzny boom, a w bezpośredniej okolicy jest całkiem sporo fotografów ślubnych. Kiedy jednak poświęcisz trochę więcej uwagi temu zagadnieniu, to zorientujesz się, że ta zawrotna ilość nie przekłada się na jakość.

A Tobie akurat zależy na tym, żeby zdjęcia rzeczywiście były wyjątkowe i warte swojej ceny. Fajnie by było oprócz reportażu ślubnego mieć też zdjęcia ślubne w plenerze lub sesję narzeczeńską. Jak w takim razie odnaleźć fotografa ślubnego, którego portfolio będzie bliskie Twojej estetyce i wymaganiom? W dalszej części tekstu spróbuję odpowiedzieć na to pytanie.

Reportaż Ślubny

Jestem z aparatem wszędzie tam,
gdzie chcecie abym z Wami był.

Sesje Ślubne

Pora roku, miejsce są ważne.
Najważniejsze jednak są emocje.

Fotograf na ślub w Malborku - na co zwracać uwagę

Wybór odpowiedniego fotografa na ślub z całą pewnością nie jest najłatwiejszą sprawą. Ale istnieje kilka czynników, które mogą to ułatwić, o ile tylko weźmiecie je pod uwagę:

– Po pierwsze wybieraj spośród profesjonalnych fotografów ślubnych, a więc takich, którzy prowadzą normalną zarejestrowaną działalność. Możesz to sprawdzić na rożne sposoby, czasem taką informację znajdziesz bezpośrednio na stronie internetowej. Jeśli jej nie ma – zapytaj.

– Portfolio jest pierwszym etapem na którym ocenisz czy styl zdjęć Ci się podoba. Pamiętaj jednak, że najczęściej to starannie wybrane fotografie. Dlatego zapoznaj się z jednym lub kilkoma pełnymi reportażami ze ślubu, a jeśli ich nie znajdujesz, to poproś o dostęp do obszerniejszych galerii. W ten sposób ocenisz czy fotograf radzi sobie w równym stopniu w różnych warunkach.

– Zapoznaj się z opiniami na temat wybranego fotografa ślubnego. To co mówią o nim byli klienci, jest równie ważne jak doświadczenie w fotografii ślubnej. Sprawdź co piszą i ile jest tych opinii. Przejrzyj Fan Page oraz wizytówkę w Google.

– Nie szukaj po taniości, chyba że chcesz się rozczarować. Zdarza się, że zaręczone pary decydują o wyborze jedynie na podstawie ilości zdjęć i ceny w ofercie. Tym sposobem można otrzymać dużo zdjęć, ale niskiej jakości. Szansa na sfotografowanie niektórych scen w dniu ślubu jest tylko jedna i powtórek nie będzie.

– Odpowiedz sobie na pytanie, jaką mają wartość dla Ciebie zdjęcia ze ślubu. Jak mają wyglądać, jaka estetyka Ci najbardziej odpowiada i jakich zdjęć się spodziewacie. Czy zależy Ci na efekcie WOW, czy zwykłe zdjęcia Wam wystarczą. Jeśli podobają Ci się naturalne, reportażowe zdjęcia ślubne i chcesz aby były dynamiczne, szczere i bez zbędnego ustawiania i reżyserowania, to jesteś w dobrym miejscu.

– Dobrym rozwiązaniem jest spotkanie się z wybranym fotografem, albo rozmowa np. na Skype. W rozmowie możecie dowiedzieć się dużo więcej o szczegółach współpracy. Będzie to też okazja do zobaczenia na żywo albumów ślubnych. Doskonały jakościowo album ślubny, w którym zawrzecie swoje wspomnienia wspomnienia może sporo kosztować, lecz na pewno wart jest swojej ceny. Decydując się na spotkanie sami ocenicie jakość wykonania, to czy materiały są trwałe i wysokiej jakości. Będziecie wiedzieli za co dokładnie płacicie.

– Przeczytaj umowę przed podpisaniem. Obecnie każdy zobowiązany jest do postępowania zgodnie z polityką cookies i z RODO, powinniście być zapytani o zgodę na  przetwarzanie danych osobowych. Jeśli pojawia się coś niejasnego – pytaj na miejscu. Jeśli masz pewność dokonanego wyboru, ale obawiasz się tego jak sami wypadniecie na zdjęciach, to warto rozważyć udział w sesji narzeczeńskiej. Nabierzecie pewności siebie i zyskacie jeszcze parę innych rzeczy, o których napisałem tutaj.

potrtret panny młodej fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
rustykalna sesja ślubna fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
całująca się para młoda fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
potret pana młodego fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork

Fotograf Malbork - Sesje Narzeczeńskie

Najpiękniejsze chwile
na Twoich zdjęciach

Najlepszy Fotograf Ślubny Malbork

Może Cię zaskoczę, ale ktoś taki jak najlepszy fotograf ślubny nie istnieje 😉 Po prostu nie ma obiektywnego rankingu fotografów ślubnych, a wszystkie opinie są subiektywne. Dlatego najlepszym dla Ciebie będzie ten, którego zdjęcia najlepiej trafiają w twój gust.Jednym z miejsc, gdzie możesz szybko to zweryfikować jest strona portfolio  – jeśli znajdziesz na niej pełne pasji piękne ujęcia, to dobry znak na początek.

Jednak naprawdę dobrego fotografa ślubnego poznasz nie tylko po zdjęciach. To, co wyróżnia profesjonalistów, to pasja i zaangażowanie. Mogą w kółko gadać o tym, czym się zajmują. Mają mnóstwo pomysłów i ciągle rozwijają swoje umiejętności. Jeżdżą na różne warsztaty i kursy, podpatrują i inspirują siebie nawzajem aby nie spocząć na laurach, fotografują odwiedzając różne miasta jak  Gdańsk,  Gdynia, Warszawa i wiele innych.

To jak? Szukasz kogoś takiego? 😉

Sesja Plenerowa

Plener Ślubny
Tak jak sobie wymarzysz

Fotograf ślubny Malbork - ile kosztują zdjęcia ślubne

Ile będą Was kosztowały zdjęcia ślubne w Malborku? To często zadawane pytania na etapie planowania ślubu i wesela. Wychodząc temu naprzeciw zbudowałem ofertę, którą możesz ułożyć samemu zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami finansowymi. W podstawie znajdziesz się 3 pakiety, które są zróżnicowane pod względem zakresu pracy i ilości zdjęć. Wszystkie pozostałe składniki dobierzesz sobie z listy dodatkowych opcji. Po wypełnieniu formularza kontaktowego otrzymasz szczegółowy opis z cennikiem. Jeśli trafiłaś / łeś na tą stronę, bo szukasz fotografa na wesele w Malborku, to możesz liczyć na to, że zrobię reportaż ślubny bez dodatkowych kosztów związanych z dojazdem. Czy to fajna propozycja?

PREMIUM

DLA WYMAGAJĄCYCH

 • - 12 godzin fotografowania (max do 1:00)
 • - 400 zdjęć poddanych autorskiej postprodukcji
 • - galeria internetowa z hasłem
 • - nośnik USB ze zdjęciami + etui
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - dojazd na ślub i wesele (w cenie do 100 km od Gdańska)
 • - zdjęcia z drona w trakcie mini sesji
Zapytaj

STANDARD

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

 • - 10 godzin fotografowania (max do 1:00)
 • - 300 zdjęć poddanych autorskiej postprodukcji
 • - galeria internetowa z hasłem
 • - nośnik USB ze zdjęciami + etui
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - dojazd na ślub i wesele (w cenie do 100 km od Gdańska)
Zapytaj

STARTER

KAMERALNE PRZYJĘCIA

 • - 8 godzin fotografowania (max do 1:00)
 • - 200 zdjęć poddanych autorskiej postprodukcji
 • - galeria internetowa z hasłem
 • - nośnik DVD ze zdjęciami
 • - mini sesja w dniu ślubu
Zapytaj

Zapytaj o Termin i Cenę

Wypełnij informacje na temat Twojego wesela, a ja szybko odeślę Ci cennik.

Planujemy Wesele w Malborku

Planujesz wesele w Malborku lub okolicy? Załóżmy, że kwestię fotografa ślubnego już masz ogarniętą 😉 Jeśli chcesz, mogę Ci podpowiedzieć kilku sprawdzonych wykonawców, z którymi współpracowałem na różnych weselach na przestrzeni lat. Są wśród nich filmowcy, zespoły, DJ-e, barmani i wielu innych. Jeśli moim zdaniem ktoś wypadł bardzo dobrze, a jakość jego usługi na weselu się wyróżniała, to mam w zwyczaju utrzymywać kontakt z taką osobą. Staram się pomagać dobrą radą moim Parom Młodym, aby wesele które planujecie było najlepszym na świecie 🙂

romantyczna sesja ślubna w lesie fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
romantyczna sesja ślubna w parku fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
sesja ślubna nad morzem fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
klasyczne czarno białe zdjęcia ślubne fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
sesja ślubna w stylu pin-up

Zobacz więcej historii miłosnych

Fotograf Ślubny Malbork - Profesjonalna Fotografia Ślubna