Fotograf ślubny Malbork

Poszukując fotografa na swój ślub najprawdopodobniej wpiszesz w wyszukiwarkę ”fotograf ślubny Malbork”, “fotograf Malbork” lub bardzo podobną frazę. Zauważysz od razu, że rynek aktualnie przeżywa prawdziwy fotograficzny boom, a w bezpośredniej okolicy jest całkiem sporo fotografów ślubnych. Kiedy jednak poświęcisz trochę więcej uwagi temu zagadnieniu, to zorientujesz się, że ta zawrotna ilość nie przekłada się na jakość.

A Tobie akurat zależy na tym, żeby zdjęcia rzeczywiście były wyjątkowe i warte swojej ceny. Fajnie by było oprócz reportażu ślubnego mieć też zdjęcia ślubne w plenerze lub sesję narzeczeńską. Jak w takim razie odnaleźć fotografa ślubnego, którego portfolio będzie bliskie Twojej estetyce i wymaganiom? W dalszej części tekstu spróbuję odpowiedzieć na to pytanie.

Fotograf ślubny, którego nie zauważycie

Moja praca to zajęcie, które uwielbiam przede wszystkim za różnorodność, charakteryzującą wykonywanie zdjęć. Każdy ślub wiąże się z poznaniem wspaniałych ludzi i wyjątkowych przestrzeni, które inspirują. Nie ma miejsca na nudę, powielanie ujęć i schematów.

Moje zdjęcia ślubne, tworzone dla Was są wykonywane z perfekcją. Posiadam wypracowany styl, wiedzę i doświadczenie w pracy fotografa. Dzięki niemu wiem, jak ważna jest umiejętność dopasowania swojego stylu bycia do specyfiki chwil. Jestem, nie przeszkadzam. Fotografuję. Jestem za obiektywem. Na pierwszym planie jesteście Wy.

Fotograf ślubny, który obserwuje i wyłapuje magię

Fotograf ślubny to osoba, która musi mieć świadomość następujących po sobie elementów uroczystości. Jestem fotografem ślubnym, który stworzył dla nowożeńców wiele sesji ślubnych, plenerowych i podczas każdej sesji jestem przygotowany na kolejny element programu, każdą ewentualność, nieprzewidziane sytuacje i wyjątkowe momenty, które dzieją się nieoczekiwanie. Wyłapuję wszystkie, ulotne chwile i zamykam je w stylowej formie. Nowoczesne media, czy tradycyjne ujęcie? Jestem otwarty na propozycje.

Sprawdź dostępność terminu i cenę

Reportaż Ślubny

Jestem z aparatem wszędzie tam,
gdzie chcecie abym z Wami był.

Sesje Ślubne

Pora roku, miejsce są ważne.
Najważniejsze jednak są emocje.

Fotograf na ślub w Malborku - na co zwracać uwagę

Wybór odpowiedniego fotografa na ślub z całą pewnością nie jest najłatwiejszą sprawą. Ale istnieje kilka czynników, które mogą to ułatwić, o ile tylko weźmiecie je pod uwagę:

 • Po pierwsze wybieraj spośród profesjonalnych fotografów ślubnych, a więc takich, którzy prowadzą normalną zarejestrowaną działalność. Możesz to sprawdzić na rożne sposoby, czasem taką informację znajdziesz bezpośrednio na stronie internetowej. Jeśli jej nie ma – zapytaj.
 • Portfolio jest pierwszym etapem na którym ocenisz czy styl zdjęć Ci się podoba. Pamiętaj jednak, że najczęściej to starannie wybrane fotografie. Dlatego zapoznaj się z jednym lub kilkoma pełnymi reportażami ze ślubu, a jeśli ich nie znajdujesz, to poproś o dostęp do obszerniejszych galerii. W ten sposób ocenisz czy fotograf radzi sobie w równym stopniu w różnych warunkach.
 • Zapoznaj się z opiniami na temat wybranego fotografa ślubnego. To co mówią o nim byli klienci, jest równie ważne jak doświadczenie w fotografii ślubnej. Sprawdź co piszą i ile jest tych opinii. Przejrzyj Fan Page oraz wizytówkę w Google.
 • Nie szukaj po taniości, chyba że chcesz się rozczarować. Zdarza się, że zaręczone pary decydują o wyborze jedynie na podstawie ilości zdjęć i ceny w ofercie. Tym sposobem można otrzymać dużo zdjęć, ale niskiej jakości. Szansa na sfotografowanie niektórych scen w dniu ślubu jest tylko jedna i powtórek nie będzie.
 • Odpowiedz sobie na pytanie, jaką mają wartość dla Ciebie zdjęcia ze ślubu. Jak mają wyglądać, jaka estetyka Ci najbardziej odpowiada i jakich zdjęć się spodziewacie. Czy zależy Ci na efekcie WOW, czy zwykłe zdjęcia Wam wystarczą. Jeśli podobają Ci się naturalne, reportażowe zdjęcia ślubne i chcesz aby były dynamiczne, szczere i bez zbędnego ustawiania i reżyserowania, to jesteś w dobrym miejscu.
 • Dobrym rozwiązaniem jest spotkanie się z wybranym fotografem, albo rozmowa np. na Skype. W rozmowie możecie dowiedzieć się dużo więcej o szczegółach współpracy. Będzie to też okazja do zobaczenia na żywo albumów ślubnych. Doskonały jakościowo album ślubny, w którym zawrzecie swoje wspomnienia wspomnienia może sporo kosztować, lecz na pewno wart jest swojej ceny. Decydując się na spotkanie sami ocenicie jakość wykonania, to czy materiały są trwałe i wysokiej jakości. Będziecie wiedzieli za co dokładnie płacicie.
 • Przeczytaj umowę przed podpisaniem. Obecnie każdy zobowiązany jest do postępowania zgodnie z polityką cookies i z RODO, powinniście być zapytani o zgodę na  przetwarzanie danych osobowych. Jeśli pojawia się coś niejasnego – pytaj na miejscu. Jeśli masz pewność dokonanego wyboru, ale obawiasz się tego jak sami wypadniecie na zdjęciach, to warto rozważyć udział w sesji narzeczeńskiej. Nabierzecie pewności siebie i zyskacie jeszcze parę innych rzeczy, o których napisałem tutaj.
potrtret panny młodej fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
rustykalna sesja ślubna fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
całująca się para młoda fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
potret pana młodego fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork

Fotograf Malbork - Sesje Narzeczeńskie

Najpiękniejsze chwilena Twoich zdjęciach

Najlepszy Fotograf Ślubny Malbork

Może Cię zaskoczę, ale ktoś taki jak najlepszy fotograf ślubny nie istnieje 😉 Po prostu nie ma obiektywnego rankingu fotografów ślubnych, a wszystkie opinie są subiektywne. Dlatego najlepszym dla Ciebie będzie ten, którego zdjęcia najlepiej trafiają w twój gust. Jednym z miejsc, gdzie możesz szybko to zweryfikować jest strona portfolio  – jeśli znajdziesz na niej pełne pasji piękne ujęcia, to dobry znak na początek.

Jednak naprawdę dobrego fotografa ślubnego poznasz nie tylko po zdjęciach. To, co wyróżnia profesjonalistów, to pasja i zaangażowanie. Mogą w kółko gadać o tym, czym się zajmują. Mają mnóstwo pomysłów i ciągle rozwijają swoje umiejętności. Jeżdżą na różne warsztaty i kursy, podpatrują i inspirują siebie nawzajem aby nie spocząć na laurach, fotografują odwiedzając różne miasta jak  Gdańsk,  Gdynia, Warszawa i wiele innych.

To jak? Szukasz kogoś takiego? 😉

Sesja ślubna Malbork – to Wam się spodoba

Sesja ślubna w Malborku może być przesycona pięknem natury, historii lub miejskości. Fotograf ślubny z doświadczeniem może zaproponować Wam tematykę zdjęć oraz motyw przewodni, który pasuje do Waszej urody, sposobu bycia oraz zainteresowań. Jestem obserwatorem, który zauważa szczegóły. Dla mnie detale mają ogromne znaczenie.

Zarówno sesja narzeczeńska, jak plener ślubny muszą inspirować do uchwycenia niezwykłej historii, którą wspólnie tworzycie. Miejsce, które proponuję ma w sobie coś, co do Was pasuje. Jeśli macie propozycje, zamieniam się w słuch. Malbork jest miastem, pełnym wyjątkowych miejsc. Z pewnością niektóre z nich mają dla Was szczególne znaczenie.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Kreatywne podejście do fotografii ślubnej

Wybierzmy się w niezwykłe miejsce, które będzie idealne na sesję narzeczeńską lub ślubną. Zapraszam Was do odwiedzenia kilku, inspirujących lokalizacji, spośród których wybierzemy te najefektowniejsze, które na zdjęciach prezentują się doskonale. Jesteście wyjątkowi, a uczucie, które Was łączy to magiczna więź.

Jako fotograf ślubny łapię momenty, w których tę więź widać. Pełne czułości spojrzenia, subtelny dotyk, romantyczny pocałunek. Widzę, że jesteście dla siebie stworzeni i w kreatywny sposób zatrzymuję to wrażenie na zdjęciach. Zarówno sesje narzeczeńskie, jak i ślubne są dla mnie okazją do kreatywnego spojrzenia w stronę niezwykłego uczucia. Moim zadaniem jest uchwycić jego unikalność i siłę. Spójrzcie do portfolio i zostawcie opinię.

Dzień Ślubu na zdjęciach, pełnych emocji

Reportaż ślubny to obecnie bardzo popularna forma dokumentacji fotograficznej z dnia ślubu. Jeśli uwielbiacie naturalne ujęcia, chcecie poczuć się wyjątkowo, a dodatkowo mimo tak wielu spraw chcecie pamiętać wszystko i zobaczyć to, czego na żywo nie byliście w stanie zauważyć, reportaż ze ślubu jest idealnym rozwiązaniem.

Zastanawiam się czasem, czy pseudonim kameleon byłby dla mnie idealny 😉 Dlaczego? Wtapiam się w tłum, w otoczenie i dostrzegam wyjątkowe momenty spośród wielu podobnych, pozornie nie znaczących chwil. Przecież w Dniu Waszego Ślubu każdy moment może być ważny.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Fotograf ślubny Malbork – jak tworzę opowieść o pięknych zaślubinach?

Widzę emocje, które malują się na Waszych twarzach i twarzach Waszych bliskich. Tworzę z nich opowieść o pięknych zaślubinach, którą dzięki zdjęciom będziecie mogli odtworzyć w pamięci nawet po wielu latach. Każdy moment jest niepowtarzalny i tworzy niezbędną część opowieści, która jest początkiem Waszej barwnej historii. Zaproście mnie i mój aparat do uczestnictwa w tych ważnych chwilach.

Jak wspólnie stworzymy perfekcyjne fotografie ze ślubu i z wesela?

Nasza współpraca jest kluczem do sukcesu, czyli pięknych fotografii. Właśnie po to poznajemy się wcześniej, aby w Dniu Ślubu nie tracić czasu na zbędne zawstydzenie moją obecnością oraz obecnością aparatu. Zdaję sobie sprawę z faktu, że wtapiając się w tłum, mam ze sobą sprzęt, który tak łatwo nie ulega sztuce kamuflażu.

Gdy obdarzacie mnie pełnym zaufaniem i zachowujecie się naturalnie, efekty mojej pracy są odpowiednie do prezentacji. Fotograf ślubny z pasją pracuje jeszcze efektywniej, jeśli czuje pełne wsparcie i akceptację. Ja wykonuję zdjęcia i dobieram techniczne dane, Wy tworzycie emocje i atmosferę tego, magicznego dnia. Razem zrealizujemy coś wyjątkowego.

Sesja Plenerowa

Plener ŚlubnyTak jak sobie wymarzysz

Moja koncepcja fotografii ślubnej opiera się o obserwację Was i miejsca, w którym fotografuję. Łączę wszystko, co tworzyć może unikalną kompozycję, podszytą wspaniałymi emocjami oraz pięknem. W moim portfolio możecie zapoznać się ze zrealizowanymi sesjami w Malborku, a także na terenie Gdyni, Gdańska oraz wielu, urokliwych lokalizacji na Kaszubach.

Jeśli Wasze wesele ma być uroczystością, pełną radości i magii wspólnego świętowania, zapraszam. Zapiszę te wyjątkowe chwile na zdjęciach ślubnych. Bez pozowania, sztucznych uśmiechów, rekwizytów. Jeśli zapragniecie niezwykłych zdjęć, dron będzie doskonałym narzędziem.

Fotograf Malbork - Ile kosztują zdjęcia ślubne

Ile będą Was kosztowały zdjęcia ślubne w Malborku? To często zadawane pytania na etapie planowania ślubu i wesela. Wychodząc temu naprzeciw zbudowałem ofertę, którą możesz ułożyć samemu zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami finansowymi. W podstawie znajdziesz się 3 pakiety, które są zróżnicowane pod względem zakresu pracy i ilości zdjęć.

Wszystkie pozostałe składniki dobierzesz sobie z listy dodatkowych opcji. Po wypełnieniu formularza kontaktowego otrzymasz szczegółowy opis z cennikiem. Jeśli trafiłaś / łeś na tą stronę, bo szukasz fotografa na wesele w Malborku, to możesz liczyć na to, że zrobię reportaż ślubny bez dodatkowych kosztów związanych z dojazdem. Czy to fajna propozycja?

STARTER

KAMERALNE PRZYJĘCIA

 • - 8 godzin fotografowania
 • - 200 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd (do 250 km od Gdańska)
 • - mini sesja w dniu ślubu
Zapytaj

STANDARD

ROZSĄDNA PROPOZYCJA

 • - 10 godzin fotografowania
 • - 300 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd (do 250 km od Gdańska)
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - pakiet dokumentacyjny 300 zdjęć
 • - sesja narzeczeńska
 • - mały fotoalbum 20x30cm
Zapytaj

PREMIUM

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

 • - 12 godzin fotografowania
 • - 400 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd (do 250 km od Gdańska)
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - pakiet dokumentacyjny 500 zdjęć
 • - sesja narzeczeńska
 • - duży fotoalbum 30x30cm
 • - sesja plenerowa w innym dniu
 • - zdjęcia z drona na wybranej sesji
Zapytaj

LUX

DLA WYMAGAJĄCYCH

 • - 12 godzin fotografowania
 • - 500 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd (do 250 km od Gdańska)
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - pakiet dokumentacyjny 500 zdjęć
 • - sesja narzeczeńska
 • - 3 duże fotoalbumy 30x30cm
 • - sesja plenerowa w innym dniu
 • - zdjęcia z drona na wybranej sesji
 • - video - teledysk ślubny w innym dniu
Zapytaj

Fotograf Malbork - Zapraszam do współpracy

Narzeczeni, którzy cenią kreatywne podejście do fotografii ślubnej oraz planują wesele, przepełnione naturalnym szczęściem proszeni są do napisania wiadomości lub skontaktowania się telefonicznie. Sesja w Malborku? Przekonajcie się osobiście, w jaki sposób można wydobyć niezwykłość i unikalność tego miasta. Gwarantuję skuteczność działania i dogodne terminy realizacji. Fotograf ślubny z dużą dawką pozytywnej energii i kreatywnego podejścia gwarantuje wyjątkowe zdjęcia o naturalnym, pełnym emocji efekcie.

Zapytaj o Termin i Cenę

Wypełnij informacje na temat Twojego wesela, a ja szybko odeślę Ci cennik.

Do zobaczenia w Dniu Waszego Ślubu

Sesja ślubna w Malborku może zostać zorganizowana w dowolnym dniu. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Waszych oczekiwaniach i moich propozycjach. W Dniu Ślubu i wesela będziemy mogli uścisnąć dłonie jak starzy znajomi, bez stresu i niepotrzebnych zahamowań.

Bądźcie po prostu sobą, a Wasz bajkowy ślub i udane wesele staną się pięknym wspomnieniem, które dzięki zdjęciom pozostanie z Wami na zawsze. Moje dane znajdziecie na stronie. Chętnie odpowiem na Wasze pytania.

Planujemy Wesele w Malborku

Załóżmy, że kwestię fotografa ślubnego już masz ogarniętą 😉 Jeśli chcesz, mogę Ci podpowiedzieć kilku sprawdzonych wykonawców, z którymi współpracowałem na różnych weselach na przestrzeni lat. Są wśród nich filmowcy, zespoły, DJ-e, barmani i wielu innych. Jeśli moim zdaniem ktoś wypadł bardzo dobrze, a jakość jego usługi na weselu się wyróżniała, to mam w zwyczaju utrzymywać kontakt z taką osobą. Staram się pomagać dobrą radą moim Parom Młodym, aby wesele które planujecie było najlepszym na świecie 🙂

romantyczna sesja ślubna w lesie fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
romantyczna sesja ślubna w parku fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
sesja ślubna nad morzem fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
klasyczne czarno białe zdjęcia ślubne fotograf-weselny-Malbork-fotografia-ślubna-Malbork-sesja-ślubna-Malbork
sesja ślubna w stylu pin-up

Zobacz więcej historii miłosnych

Fotograf Ślubny Malbork - Profesjonalna Fotografia Ślubna