Fotograf Ślubny Elbląg

Jakie obrazy masz w swojej wyobraźni, kiedy wpisujesz w wyszukiwarkę ”fotograf ślubny Elbląg”? Co musi być w portfolio, aby było bliskie Twojej estetyce i wymaganiom? Czy zależy Ci, by oprócz reportażu ślubnego mieć wyjątkową sesję ślubną w plenerze? A może także sesję narzeczeńską?

To dużo pytań i być może jeszcze nie znasz na nie odpowiedzi. Może po prostu szukasz czegoś, co chwyci Cię za serce. I wtedy będziesz już wiedzieć, co pragniesz zachować na całe życie. Moją fotografią pragnę zamknąć w kadrach momenty miłości, radość chwili. I całą gamę emocji, jakie będę widział, uwieczniając najpiękniejszy dzień waszego życia.

Warto, aby przy podejmowaniu decyzji w parze z emocjami szły także racjonalne argumenty. Opowiem o nich w dalszej części tego artykułu. Bo jest tylko jedna szansa na stworzenie wyjątkowych fotografii z dnia ślubu i niezapomniany plener ślubny.

Sprawdź dostępność terminu i cenę

Reportaż Ślubny

Fotografuję plener ślubny wszędzie tam,
gdzie chcecie, abym z Wami był.

Sesje Ślubne - Fotograf Elbląg

Pora roku, miejsce są ważne.
Najważniejsze jednak są emocje.

Fotograf Elbląg: FAQ - Najczęstsze pytania dotyczące sesji ślubnych

Jesteś zainteresowana usługami fotografa w Elblągu, jednak posiadasz kilka wątpliwości? Nie wiesz jak się do tego przygotować i z jakiej oferty skorzystać? W takim razie przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zawarte w poniższym FAQ. Mam nadzieję, że okażą się pomocne.

Czy zdjęcia z sesji ślubnej będą obrobione graficznie?

Jako fotograf ślubny dysponuję profesjonalnym sprzętem, który umożliwia stworzenie estetycznych kadrów wysokiej jakości. Zdaję sobie sprawę z tego, że każda para młoda marzy o wyjątkowych zdjęciach. Dlatego przy pomocy programów graficznych dodatkowo podnoszę walory wizualne fotografii. Odpowiednie filtry, regulacja kontrastu, tonacji i ostrości pozwalają na uzyskanie zdjęć o wyjątkowych barwach. To wszystko służy jednak wyłącznie podkreśleniu naturalnego piękna. Nie musicie obawiać się zbyt dużej ilości retuszu.

W jaki sposób przygotować się do sesji?

Niezależnie od tego, czy będzie to sesja ślubna, czy sesja narzeczeńska, zawsze proszę moich modeli, aby mieli na uwadze kilka istotnych kwestii. Pierwszą z nich jest odpowiedni ubiór. Najlepiej odnaleźć w swojej garderobie odzież, w której czujemy się komfortowo. Taką, która dodaje pewności siebie, a przy tym jest dopasowana do estetyki sesji. Jeżeli sesja odbywa się w plenerze podczas chłodniejszych pór roku, warto zabrać ze sobą cieplejsze okrycie. Przyda się w przerwach między ujęciami. Rozsądnie będzie zadbać o fryzurę i makijaż. Unikniecie takich problemów, jak zbyt świecąca się skóra czy niesforne włosy. Z doświadczenia raczej odradzam przynoszenie rekwizytów. Nie są one potrzebne do stworzenia wyjątkowego zdjęcia, chyba że zamysłem jest sesja stylizowana.

Czy sesje plenerowe odbywają się wyłącznie latem?

Plener to rozwiązanie, które jako fotograf w Elblągu proponuję nie tylko parom wstępującym w związek małżeński w miesiącach wiosennych i letnich. Nasz polski klimat bywa kapryśny, jednak wystarczy wprawne oko, wyobraźnia i odpowiednie podejście do współpracy by fotograf przedstawił w korzystnym świetle parę i znajdujące się w tle miasto Elbląg. Jeśli Twoje wesele odbywa się jesienią, zadbam o to, by reportaż ślubny obfitował w fotografie nasycone złotem, brązem i czerwienią opadających liści. Wesele zimą również pomogę utrwalić w magiczny sposób. Biały puch zdobiący drzewa i krzewy będzie stanowił efektowny kontrast dla płomiennych uczuć zatrzymanych w kadrach. Doda to kolorytu efektowniej niż najlepsze profesjonalne filtry!

fotograf ślubny Elbląg

Na jakich zasadach wybierana jest lokalizacja sesji?

Cenię sobie współpracę opartą na zasadach partnerstwa. I doskonale wiem, że każda z osób stających przed moim obiektywem pragnie otrzymać wyjątkowe zdjęcia. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Dlatego, jeśli posiadacie wymarzone lokalizacje, z chęcią ich wysłucham. I zrobię co w mojej mocy, by urzeczywistnić Waszą wizję. Sesje realizuję zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze. Wspólnie wybierzemy odpowiednie miejsce w Elblągu lub okolicy – zarówno na sesję ślubną, jak i sesję narzeczeńską.

Czy warto organizować sesję narzeczeńską?

Oczywiście, że tak i wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie do współpracy. Sesja narzeczeńska to doskonała okazja do tego, byście mogli się ze mną zapoznać. I utwierdzić w przekonaniu, że spośród wszystkich fotografów ślubnych w Elblągu powinni wybrać właśnie mnie. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by zorganizować taką sesję narzeczeńską w plenerze. Oswoicie się z aparatem, przekonacie, w jaki sposób najlepiej pozować. Otrzymacie też wyjątkowe zdjęcia, które będzie można wykorzystać w rozmaity sposób. Sesja narzeczeńska to świetny wstęp do reportażu ślubnego.

Plener Ślubny

Tak jak sobie wymarzysz

Fotograf na ślub w Elblągu: na co zwracać uwagę

Na co zwracać uwagę wybierając fotografa na ślub w Elblągu czy w innym miejscu? To prawda, wybór fotografa na ślub nie należy do najłatwiejszych. Na rynku jest ich wielu. A tylko niewielka część z nich zajmuje się tym zawodowo w pełnym wymiarze czasu. W przeważającej części fotografia ślubna, to dodatkowe zajęcie. Ma to swoje wady i zalety. Jednak dopiero pełne zaangażowanie pozwala dostarczać Parom Młodym dopracowane zdjęcia i usługę najwyższej jakości.

Jak możesz rozróżnić czy macie do czynienia z profesjonalistą, czy fotografem ślubnym, który szuka pierwszych klientów? Jeśli to nie jest Ci obojętne, to warto przyjrzeć się takim aspektom:

 • Sprawdź stronę www wybranego fotografa ślubnego z Elbląga lub okolic. Część stron zawiera dane firmowe i kontaktowe, ale nie wszystkie. Jeśli ich nie ma, to możesz sprawdzić samemu albo zapytać wprost.
 • Przejrzyj portfolio – jeśli znajdziesz tam zdjęcia, które Ci się podobają, to już jesteś na dobrej drodze. Ale czy to wystarczy? Portfolio to wyselekcjonowane zdjęcia z wielu ślubów i sesji. Dla Was ważniejsze jest to, jak wyglądają wszystkie zdjęcia z jednego ślubu i wesela. Reportaż ślubny – jeśli nie znajdujesz takich całych reportaży u fotografa na blogu, to koniecznie zapytaj go o dostęp do kilku. Przekonasz się wtedy czy fotograf ślubny radzi sobie w biegu wydarzeń i w szybko zmieniających się warunkach.
 • Przeczytaj opinie – jeśli nie macie fotografa ślubnego z polecenia, to koniecznie sprawdźcie opinie w Fan Page oraz wizytówkę w Google. Ich zaletą jest możliwość zweryfikowania i dotarcia do autentycznych poprzednich Par Młodych. Każda kolejna, w tym państwa opinia, zwiększa szansę na nowe ciekawe zlecenia od kolejnych klientów, a wolny termin staje się zarezerwowanym terminem.
 • Umów się na spotkanie z fotografem – zwłaszcza jeśli mieszka blisko Elbląga. Rozmowa na żywo wiele wyjaśnia. Alternatywą jest też video rozmowa np. na Skype. To pomoże ocenić czy jest osobą, z którą chcecie spędzić wiele godzin. Zdecydowanie lepiej jest stracić czas niż pamiątkę z tak ważnego wydarzenia. Poza tym na żywo możecie zapytać fotografa o wiele aspektów, obejrzeć przykładowe albumy ślubne i ocenić jakość ich wykonania.

potrtret panny młodej fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg
rustykalna sesja ślubna fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg
całująca się para młoda fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg
potret pana młodego fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg

 • Pytaj o wszystko co Wam przyjdzie do głowy. Pamiętaj że dla Was to pierwszy ślub, a dobry fotograf Elbląg w jednym sezonie jest na kilkudziesięciu weselach. To spora różnica. Doświadczenie fotografa ślubnego odgrywa w tej pracy dużą rolę. Fotograf ślubny potrafi przewidzieć wszystkie trudności związane z dniem ślubu i wie jak sobie z nimi poradzić.
 • Zapytaj jak dba o bezpieczeństwo plików (czyli Waszych zdjęć) podczas przebiegu zlecenia. W profesjonalnym zarządzaniu materiałem fotograficznym czy wideo bardzo ważną kwestią jest robienie kopii bezpieczeństwa zarówno roboczego jak i końcowego materiału. U mnie możecie liczyć na nieodpłatne odzyskanie kopii przez 3 lata od zakończenia usługi.
 • Sprzęt ma prawo się popsuć a baterie wyczerpać. Z reguły jeśli coś może nie pójść, to dzieje się to w najmniej oczekiwanym momencie. Zawodowy fotograf ślubny Elbląg jest przygotowany na takie sytuacje – ja np. mam przy sobie cały czas dwa aparaty, zapas kart pamięci i kilka kompletów naładowanych akumulatorów. Lepiej być gotowym kiedy nadarzy się okazja na wyjątkowe zdjęcie.
 • Sesja narzeczeńska, reportaż ślubny, plener ślubny – z pozoru wyglądają tak samo. W rzeczywistości pracuje się w diametralnie różny sposób, pod inną presją czasu.  Na inne rzeczy trzeba też zwracać uwagę. Doświadczony fotograf ślubny będzie wiedział co podpowiedzieć aby uzyskać wymarzony efekt.
 • Dowiedz się czy należnie podchodzi do poufności Waszych danych osobowych – firmy mają obowiązek postępować zgodnie z RODO
 • Poproś o przeczytanie umowy przed podpisaniem. Jeśli pojawia się coś niejasnego – pytaj na miejscu. Jeśli wszystko pasuje, ale obawiasz się bycia fotografowanym, to warto rozważyć udział w sesji narzeczeńskiej. Nabierzecie pewności siebie i zyskacie jeszcze parę innych rzeczy, o których przeczytasz klikając w ten link.

Fotograf Elbląg - Reportaż Ślubny

Najpiękniejsze chwile
na Twoich zdjęciach

Fotograf Ślubny Elbląg: który będzie najlepszy?

Powiedzmy to sobie wprost – ktoś taki jak najlepszy fotograf ślubny nie istnieje. Dlatego, że nie ma czegoś takiego jak obiektywny ranking. Firmy oferujące fotografowanie czy filmowanie najlepiej szukaj mając choć trochę  sprecyzowane wymagania. Określ, jak mają wyglądać fotografie, z których będziesz zadowolona. Jaki poziom estetyczny Ci najbardziej pasuje i jaki efekt chcecie w ślubnym albumie. Zastanów się, czy interesuje Cię sam reportaż ślubny. Czy także sesja plenerowa, sesja narzeczeńska a może nawet film. Profesjonalny fotograf ślubny będzie miał wystarczająco doświadczenia, aby rozmowie poznać potrzeby i oczekiwania klienta.

Moje podejście do fotografii ślubnej opiera się o obserwację. Zarówno Was i miejsca, w którym fotografuję. Te elementy w połączeniu ze sobą pozwalają stworzyć unikalną kompozycję, której fundamentem są emocje oraz piękno. W moim portfolio zobaczycie zdjęcia z sesji w miastach jak Elbląg, Malbork. Również na terenie Gdyni, Gdańska oraz wielu, urokliwych lokalizacji na Kaszubach.

Jeśli chcecie, by Wasze wesele było uroczystością pełną radości i magii wspólnego świętowania, to zapraszam do mnie. Uchwycę te wyjątkowe chwile na fotografiach ślubnych. Bez pozowania, sztucznych uśmiechów, rekwizytów. Jeśli zapragniecie wzbogacić sesję niezwykłymi ujęciami, to użycie drona będzie doskonałym wyborem.

Fotograf Elbląg: ile kosztuje reportaż ślubny i pozostałe sesje?

Cena nie jest najlepszym kryterium wyboru – oczywiście jest ważna, ale czy najważniejsza? Oferty foto / wideo potrafią być naprawdę bardzo różne, ale czy każda będzie warta uwagi? Bo czy chcesz dostać dużo tanich zdjęć w kiepskiej jakości? Czy jednak wolisz najwyższą jakość, naturalne fotografie ślubne? Chcesz, aby reportaż był dynamiczny, bez ciągłego ustawiania i reżyserowania? Jeśli to drugie, to jesteś w dobrym miejscu.

Reportaż ślubny kosztuje więcej niż zwyczajna sesja. Jest to kompleksowa usługa, która obejmuje przygotowania, ślub, wesele i mini sesję. Niezależnie od świadczonej usługi oferuję konkurencyjne ceny. W celu ustalenia szczegółów – proszę o kontakt. Omówimy warunki naszej współpracy.

Ważne jest, aby firma fotograficzna, na którą się zdecydujesz, była najlepsza dla Ciebie. Mnie wyróżniają pasja, profesjonalizm, krótkie terminy realizacji. A przede wszystkim wyjątkowe zdjęcia, na których widać miłość moich Par Młodych. Dla nich odwiedziłem już różne miasta w Polsce jako fotograf: Elbląg, Morąg, Olsztyn, Gdańsk czy Warszawa.

Fotograf Elbląg: ile kosztują dobre zdjęcia ślubne

Planowanie budżetu na wesele to kluczowe zadanie. Na pewno chcesz też wiedzieć ile kosztują usługi fotografa ślubnego w Elblągu. U mnie możesz zbudować swoją ofertę indywidualnie według potrzeb, zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami. W podstawie reportażu znajdziesz 3 pakiety, które są zróżnicowane ilościowo i cenowo (ale jakość zawsze wysoka 😉 A wszystkie pozostałe składniki dobierzesz spośród każdej z dostępnych opcji. Wypełnij formularz, a otrzymasz szczegółowy opis z cennikiem usług.

STARTER

KAMERALNE PRZYJĘCIA

 • - 8 godzin fotografowania
 • - 200 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd
 • - mini sesja w dniu ślubu
Zapytaj

STANDARD

ROZSĄDNA PROPOZYCJA

 • - 10 godzin fotografowania
 • - 300 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - pakiet dokumentacyjny 300 zdjęć
 • - sesja narzeczeńska
 • - mały fotoalbum 20x30cm
Zapytaj

PREMIUM

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

 • - 12 godzin fotografowania
 • - 400 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - pakiet dokumentacyjny 500 zdjęć
 • - sesja narzeczeńska
 • - duży fotoalbum 30x30cm
 • - sesja plenerowa w innym dniu
 • - zdjęcia z drona na wybranej sesji
Zapytaj

LUX

DLA WYMAGAJĄCYCH

 • - 12 godzin fotografowania
 • - 500 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - pakiet dokumentacyjny 500 zdjęć
 • - sesja narzeczeńska
 • - 3 duże fotoalbumy 30x30cm
 • - sesja plenerowa w innym dniu
 • - zdjęcia z drona na wybranej sesji
 • - video - teledysk ślubny w innym dniu
Zapytaj

Sprawdź Termin i Cenę

Wypełnij i wyślij formularz — otrzymasz cennik na e-mail

Planujemy Wesele w Elblągu

Planujesz wesele w Elblągu lub okolicach? Załóżmy, że fotografa ślubnego już masz ;). Jeśli sobie życzysz, mogę Ci podsunąć kilku sprawdzonych wykonawców, takich jak filmowcy, zespoły, DJ-e, barmani. I wielu innych, z którymi współpracowałem na różnych weselach. Staram się utrzymywać kontakt z firmami, które wyróżniały się jakością obsługi. W miarę swoich możliwości pomagam dobrą radą moim Parom Młodym. Aby wesele, które planujecie, było najlepszym na świecie. 😉

romantyczna sesja ślubna w lesie fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg
romantyczna sesja ślubna w parku fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg
sesja ślubna nad morzem fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg
klasyczne czarno białe zdjęcia ślubne fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg
sesja ślubna w stylu pin-upfotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg

Zobacz więcej historii miłosnych

Elbląg Fotograf Ślubny — Profesjonalna Fotografia Ślubna