Jakie obrazy masz w swojej wyobraźni kiedy wpisujesz w wyszukiwarkę ”fotograf ślubny Elbląg”? Co musi być w portfolio, aby było bliskie Twojej estetyce i wymaganiom? Czy zależy Ci, by oprócz reportażu ślubnego mieć wyjątkową sesję ślubną w plenerze, a może także sesję narzeczeńską? To dużo pytań i być może jeszcze nie znasz na nie odpowiedzi. Może po prostu szukasz czegoś, co chwyci Cię za serce i wtedy będziesz już wiedzieć czego pragniesz. Niezależnie od tego jaka będzie odpowiedź, warto aby przy podejmowaniu decyzji w parze z emocjami szły także racjonalne argumenty. Opowiem o nich w dalszej części tego artykułu. Bo jest tylko jedna szansa na stworzenie wyjątkowych fotografii z dnia ślubu.

Reportaż Ślubny

Jestem z aparatem wszędzie tam,
gdzie chcecie abym z Wami był.

Sesje Ślubne

Pora roku, miejsce są ważne.
Najważniejsze jednak są emocje.

Fotograf na ślub w Elblągu - na co zwracać uwagę

Na co zwracać uwagę wybierając fotografa na ślub w Elblągu czy w innym miejscu? To prawda, wybór fotografa na ślub nie należy do najłatwiejszych. Na rynku jest wielu fotografów ślubnych, ale tylko niewielka część z nich zajmuje się tym zawodowo w pełnym wymiarze czasu. W przeważającej części fotografia ślubna, to dodatkowe zajęcie. Ma to swoje wady i zalety, jednak dopiero pełne zaangażowanie w ten zawód pozwala dostarczać Parom Młodym dopracowane zdjęcia i usługę najwyższej jakości. Jak możesz rozróżnić czy macie do czynienia z profesjonalistą, czy fotografem ślubnym, który szuka pierwszych klientów? Jeśli to nie jest Ci obojętne i nie chcesz podejmować ryzyka, to warto przyjrzeć się takim aspektom:

 • Sprawdź stronę www wybranego fotografa ślubnego z Elbląga lub okolic. Część stron zawiera dane firmowe i kontaktowe, ale nie wszystkie. Jeśli ich nie ma, to możesz sprawdzić samemu albo zapytać wprost.
 • Przejrzyj portfolio – jeśli znajdziesz tam zdjęcia, które Ci się podobają, to już jesteś na dobrej drodze. Ale czy to wystarczy? Portfolio to wyselekcjonowane zdjęcia z wielu ślubów i sesji. Dla Was ważniejsze jest to, jak wyglądają wszystkie zdjęcia z jednego ślubu i wesela. Jeśli nie znajdujesz takich całych reportaży u fotografa na blogu, to koniecznie zapytaj go o dostęp do kilku. Przekonasz się wtedy czy radzi on sobie w biegu wydarzeń i w szybko zmieniających się warunkach.
 • Przeczytaj opinie – jeśli nie macie fotografa ślubnego z polecenia, to koniecznie sprawdźcie opinie w Fan Page oraz wizytówkę w Google. Ich zaletą jest możliwość zweryfikowania i dotarcia do autentycznych poprzednich Par Młodych.
 • Umów się na spotkanie z fotografem ślubnym – zwłaszcza jeśli mieszka blisko Elbląga. Rozmowa na żywo wiele wyjaśnia. Alternatywą jest też video rozmowa np. na Skype. To pomoże ocenić czy jest osobą, z którą chcecie spędzić wiele godzin. Poza tym na żywo możecie zapytać fotografa o wiele aspektów, obejrzeć przykładowe albumy ślubne i ocenić jakość ich wykonania.
 • Pytaj o wszystko co Wam przyjdzie do głowy. Pamiętaj że dla Was to pierwszy ślub, a dobry fotograf w jednym sezonie jest na kilkudziesięciu weselach. To spora różnica. Doświadczenie fotografa ślubnego odgrywa w tej pracy dużą rolę. Dobry fotograf potrafi przewidzieć wszystkie trudności związane z dniem ślubu i wie jak sobie z nimi poradzić.
 • Poproś o przeczytanie umowy przed podpisaniem. Jeśli pojawia się coś niejasnego – pytaj na miejscu. Jeśli wszystko pasuje, ale obawiasz się bycia fotografowanym, to warto rozważyć udział w sesji narzeczeńskiej. Nabierzecie pewności siebie i zyskacie jeszcze parę innych rzeczy, o których napisałem tutaj.
potrtret panny młodej fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg
rustykalna sesja ślubna fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg
całująca się para młoda fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg
potret pana młodego fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg

Fotograf Elbląg

Najpiękniejsze chwilena Twoich zdjęciach

Najlepszy Fotograf Ślubny Elbląg

Powiedzmy to sobie wprost – ktoś taki jak najlepszy fotograf ślubny nie istnieje 😉 Dlatego, że nie ma czegoś takiego jak obiektywny ranking. Ważne jest, aby ten na którego się zdecydujesz, był najlepszy dla Ciebie. Określ, jak mają wyglądać fotografie z których będziesz zadowolona, jaki poziom estetyczny Ci najbardziej pasuje i jaki efekt chcecie w ślubnym albumie. Cena to także nie jest najlepsze kryterium wyboru – oczywiście jest ważna, ale czy najważniejsza? Bo czy chcesz dostać dużo tanich zdjęć w kiepskiej jakości? Czy jednak wolisz najwyższą jakość, naturalne fotografie ślubne i chcesz aby reportaż był dynamiczny, bez ciągłego ustawiania i reżyserowania? Jeśli to drugie, to jesteś w dobrym miejscu 😉

Romantyczne Chwile

Plener ŚlubnyTak jak sobie wymarzysz

Fotograf ślubny Elbląg - ile kosztują dobre zdjęcia ślubne

Planowanie budżetu na wesele to kluczowe zadanie. Na pewno chcesz też wiedzieć ile kosztują usługi fotografa ślubnego w Elblągu. U mnie możesz zbudować swoją ofertę indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami. W podstawie reportażu znajdziesz 3 pakiety, które są zróżnicowane ilościowo i cenowo (ale jakość zawsze wysoka 😉 A wszystkie pozostałe składniki dobierzesz spośród dostępnych opcji. Wypełnij formularz, a otrzymasz szczegółowy opis z cennikiem usług. Jeśli jesteś tutaj bo szukasz fotografa ślubnego na wesele w Elblągu i okolicach, to możesz liczyć na to, że zrobię zdjęcia ślubne bez dodatkowych kosztów dojazdu.

PREMIUM

DLA WYMAGAJĄCYCH

 • - 12 godzin fotografowania (max do 1:00)
 • - 400 zdjęć poddanych autorskiej postprodukcji
 • - galeria internetowa z hasłem
 • - nośnik USB ze zdjęciami + etui
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - dojazd na ślub i wesele (w cenie do 100 km od Gdańska)
 • - zdjęcia z drona w trakcie mini sesji
Zapytaj

STANDARD

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

 • - 10 godzin fotografowania (max do 1:00)
 • - 300 zdjęć poddanych autorskiej postprodukcji
 • - galeria internetowa z hasłem
 • - nośnik USB ze zdjęciami + etui
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - dojazd na ślub i wesele (w cenie do 100 km od Gdańska)
Zapytaj

STARTER

KAMERALNE PRZYJĘCIA

 • - 8 godzin fotografowania (max do 1:00)
 • - 200 zdjęć poddanych autorskiej postprodukcji
 • - galeria internetowa z hasłem
 • - nośnik DVD ze zdjęciami
 • - mini sesja w dniu ślubu
Zapytaj

Zapytaj o Termin i Cenę

Wypełnij informacje na temat Twojego wesela, a ja szybko odeślę Ci cennik.

Planujemy Wesele w Elblągu

Planujesz wesele w Elblągu lub okolicach? Załóżmy, że fotografa ślubnego już masz 😉 Jeśli sobie życzysz, mogę Ci podsunąć kilku sprawdzonych wykonawców, takich jak Filmowcy, zespoły, DJ-e, barmani i wielu innych z którymi współpracowałem na różnych weselach. Staram się utrzymywać kontakt z tymi, którzy moim zdaniem wypadli bardzo dobrze, a jakość ich usługi na weselu się wyróżniała. W miarę swoich możliwości pomagam dobrą radą moim Parom Młodym, aby wesele które planujecie było najlepszym na świecie 😉

romantyczna sesja ślubna w lesie fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg
romantyczna sesja ślubna w parku fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg
sesja ślubna nad morzem fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg
klasyczne czarno białe zdjęcia ślubne fotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg
sesja ślubna w stylu pin-upfotograf-weselny-Elbląg-fotografia-ślubna-Elbląg-sesja-ślubna-Elbląg

Zobacz więcej historii miłosnych

Fotograf Ślubny Elbląg - Profesjonalna Fotografia Ślubna