Zjawiska, na które wyczulony jest wprawny fotograf ślubny to subtelna gra światła, intymne momenty podczas ślubu, beztroska i szalona zabawa gości weselnych, czy niespodziewane chwile pełne humoru. Te i wiele innych drobnych epizodów sprawiają, że dzięki nim dzień ślubu mija Parze Młodej w tempie szalonej przejażdżki kolejką górską.

Aby udało się je zachować się jako spójną historię ułożoną z pojedynczych kadrów potrzeba kogoś, kto jest w centrum wydarzeń i jednocześnie pełni rolę obserwatora. Tylko tak powstanie opowieść pełna wzruszeń, której dalszy ciąg będziecie dopisywać, wracając do niej po latach. Dlatego poświęć trochę czasu analizując wyniki po wpisaniu w wyszukiwarkę słów: „fotograf ślubny Starogard Gdański”.  W dalszej części napiszę jak to zrobić.

Reportaż Ślubny

Jestem z aparatem wszędzie tam,
gdzie chcecie abym z Wami był.

Sesje Ślubne

Pora roku, miejsce są ważne.
Najważniejsze jednak są emocje.

Fotograf na ślub w Starogardzie Gdańskim - na co zwracać uwagę

Wybór odpowiedniego fotografa na ślub to bez wątpienia ważna decyzja, przynajmniej z perspektywy organizacji własnej uroczystości. Nie musi być trudna jeśli weźmiecie pod uwagę kilka wymienionych niżej aspektów:

– Obejrzyj portfolio fotografa ślubnego. To pozwoli ci wstępnie szybko ocenić czy poziom fotografii jest dla Ciebie satysfakcjonujący. To oczywiście pierwszy etap weryfikacji. Jeśli jest pozytywny to pamiętaj, że tylko kilka wybranych, najlepszych zdjęć ślubnych.

– Zobacz koniecznie także całe reportaże ślubne. Jeśli nie są dostępne bezpośrednio na stronie, to poproś o wgląd w taki materiał, a najlepiej o kilka. U dobrego fotografa nie powinno z tym być problemu. Po tym jak wygląda cały materiał ze ślubu można ocenić jego umiejętności.

– Zapoznaj się z opiniami na temat wybranego fotografa ślubnego. To co mówią o nim byli klienci jest bardzo ważne. Sprawdź co piszą i ile jest tych opinii. Przejrzyj Fan Page oraz wizytówkę w Google.

– Umów się na spotkanie z wybranym fotografem. Poznając osobiście wybranego fotografa ślubnego masz szansę zobaczyć jak się dogadujecie. To dość istotne , bo będziecie zmuszeni spędzić z nim kilkanaście godzin. Fotografowie rzadko piszą na stronie o tym jak pracują i czego możesz się spodziewać po ich stylu pracy.

– Zadawaj pytania. Możesz spisać sobie listę – wtedy kierują się zasadą, ze nie ma głupich pytań, co najwyżej mogą być głupie odpowiedzi. Pamiętaj, że Ty będziesz mieć jeden ślub i wesele, a dobry fotograf w sezonie może mieć ich kilkadziesiąt.

– Poproś o przykładowe foto albumy. Dzięki temu zobaczysz jak są zrobione. Ocenisz na żywo ich walor estetyczny, sposób opowiadania miłosnych historii. I co równie ważne – zobaczysz sposób wykonania, to czy materiały są trwałe i wysokiej jakości.

– Przeczytaj umowę przed podpisaniem. Jeśli pojawia się coś niejasnego – pytaj na miejscu. Jeśli masz pewność dokonanego wyboru, ale obawiasz się tego jak sami wypadniecie na zdjęciach, to warto rozważyć udział w sesji narzeczeńskiej. Napierzecie pewności siebie i zyskacie jeszcze parę innych rzeczy, o których napisałem tutaj.

potrtret panny młodej fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański
rustykalna sesja ślubna fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański-
całująca się para młoda fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański
potret pana młodego fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański

Fotograf Starogard Gdański

Najpiękniejsze chwilena Twoich zdjęciach

Najlepszy Fotograf Ślubny Starogard Gdański

Kim jest najlepszy fotograf ślubny w Starogardzie Gdańskim? Może Cię zaskoczę, ale ktoś taki nie istnieje 😉 Dlatego, że nie ma obiektywnego rankingu fotografów ślubnych, a wszystkie opinie są subiektywne. Możesz oczywiście spotkać na portalach ślubnych rankingi prezentujące najlepszych fotografów ślubnych w Starogardzie Gdańskim czy innym mieście zatytułowane “top 10”, “top 20”. W dużej mierze są to rankingi sponsorowane, wnioski wyciągnij sam / sama 😉

Zatem dla Was prawdopodobnie najlepszy fotograf ślubny to taki, którego zdjęcia spodobają się Wam najbardziej i który wykona reportaż, w Waszej ocenie najlepiej. Może nim być osoba, którą polecili Ci znajomi. Równie dobrze będzie to fotograf ślubny, którego oferta przypadła Ci najbardziej do gustu i Cię na niego stać. Jeśli poszukujesz najlepszego fotografa dla siebie to sprawdź moją galerię ze zdjęciami ślubnymi oraz zapoznaj się z moją ofertą ślubną. Bo może to ja okażę się najlepszym fotografem ślubnym dla Ciebie 🙂

Romantyczne Chwile

Plener ŚlubnyTak jak sobie wymarzysz

Fotograf ślubny Starogard Gdański - ile zapłacisz

Jaką cenę trzeba zapłacić fotografowi ślubnemu w Starogardzie Gdańskim za wykonanie reportażu? Na pewno jest to ważna da Ciebie kwestia na etapie organizacji wesela. Dlatego postanowiłem dać Ci możliwość samodzielnego dobrania oferty tak, aby odpowiadała zarówno oczekiwaniom jak i możliwościom finansowym. W jej podstawie reportażu ślubnego znajdziesz 3 pakiety różniące się zakresem pracy i ilością zdjęć. A wszystkie pozostałe składniki dobierzesz sobie z listy dodatkowych opcji. Wyślij do mnie formularz kontaktowy, a otrzymasz szczegółowy opis z cennikiem. Jeśli trafiłaś / łeś na tą stronę, bo szukasz fotografa ślubnego w Starogardzie Gdańskim, to możesz liczyć na reportaż ślubny bez dodatkowych kosztów dojazdu.

PREMIUM

DLA WYMAGAJĄCYCH

 • - 12 godzin fotografowania (max do 1:00)
 • - 400 zdjęć poddanych autorskiej postprodukcji
 • - galeria internetowa z hasłem
 • - nośnik USB ze zdjęciami + etui
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - dojazd na ślub i wesele (w cenie do 100 km od Gdańska)
 • - zdjęcia z drona w trakcie mini sesji
Zapytaj

STANDARD

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

 • - 10 godzin fotografowania (max do 1:00)
 • - 300 zdjęć poddanych autorskiej postprodukcji
 • - galeria internetowa z hasłem
 • - nośnik USB ze zdjęciami + etui
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - dojazd na ślub i wesele (w cenie do 100 km od Gdańska)
Zapytaj

STARTER

KAMERALNE PRZYJĘCIA

 • - 8 godzin fotografowania (max do 1:00)
 • - 200 zdjęć poddanych autorskiej postprodukcji
 • - galeria internetowa z hasłem
 • - nośnik DVD ze zdjęciami
 • - mini sesja w dniu ślubu
Zapytaj

Zapytaj o Termin i Cenę

Wypełnij informacje na temat Twojego wesela, a ja szybko odeślę Ci cennik.

Planujemy Wesele w Starogardzie Gdańskim

Planujesz wesele w Starogardzie Gdańskim? Powiedzmy, że fotografa ślubnego już wybraliście 😉 Pewnie będziecie też potrzebować innych usługodawców, takich jak DJ-e, barmani, filmowcy. Atrakcji jest dużo na rynku, to fakt. Ja utrzymuję kontakt z tymi wykonawcami, którzy w moim odczuciu wypadli bardzo dobrze na weselach, na których byłem. Moim Parom Młodym służę radą i poleceniem, aby wesele, które planujecie było na totalnym wypasie! Dlaczego? Po prostu sam też wolę fotografować udane wesela.

romantyczna sesja ślubna w lesie fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański-
romantyczna sesja ślubna w parku fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański-Z
sesja ślubna nad morzem fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański
klasyczne czarno białe zdjęcia ślubne fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański-
sesja ślubna w stylu pin-up fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański-

Zobacz więcej historii miłosnych

Fotograf Ślubny Starogard Gdański - Profesjonalna Fotografia Ślubna