Zjawiska, na które wyczulony jest wprawny fotograf ślubny to subtelna gra światła, intymne momenty podczas ślubu, beztroska i szalona zabawa gości weselnych, czy niespodziewane chwile pełne humoru. Te i wiele innych drobnych epizodów sprawiają, że dzięki nim dzień ślubu mija Parze Młodej w tempie szalonej przejażdżki kolejką górską.

Aby udało się je zachować się jako spójną historię ułożoną z pojedynczych kadrów potrzeba kogoś, kto jest w centrum wydarzeń i jednocześnie pełni rolę obserwatora. Tylko tak powstanie opowieść pełna wzruszeń, której dalszy ciąg będziecie dopisywać, wracając do niej po latach. Dlatego poświęć trochę czasu analizując wyniki po wpisaniu w wyszukiwarkę słów: „fotograf ślubny Starogard Gdański”.  W dalszej części napiszę jak to zrobić.

Fotograf ślubny – co powinniście przedyskutować przed ceremonią?

Podczas spotkania z fotografem na wesele warto upewnić się, czy jego podejście do fotografii jest podobne do Waszego. Jestem fotografem z doświadczeniem, uczestniczącym w wielu, wspaniałych chwilach, które układaliście we wspólną historię. Pracuję z mieście Gdańsk, Gdynia, Tczew, często odwiedzam też Starogard Gdański.

Przedyskutujcie z fotografem koncepcję zdjęć. Posłuchajcie moich propozycji, ja natomiast będę otwarty na Wasze uwagi. Jeśli po obejrzeniu mojego portfolio zdecydujecie się mi zaufać, staniemy się dobrymi znajomymi. Nie może być między nami niepotrzebnego dystansu, który na zdjęciach ślubnych mógłby być widoczny.

Sprawdź dostępność terminu i cenę

Reportaż Ślubny

Jestem z aparatem wszędzie tam,
gdzie chcecie abym z Wami był.

Sesje Ślubne

Pora roku, miejsce są ważne.
Najważniejsze jednak są emocje.

Fotograf na ślub w Starogardzie Gdańskim - na co zwracać uwagę

Wybór odpowiedniego fotografa na ślub to bez wątpienia ważna decyzja, przynajmniej z perspektywy organizacji własnej uroczystości. Nie musi być trudna jeśli weźmiecie pod uwagę kilka wymienionych niżej aspektów:

– Obejrzyj portfolio fotografa ślubnego. To pozwoli ci wstępnie szybko ocenić czy poziom fotografii jest dla Ciebie satysfakcjonujący. To oczywiście pierwszy etap weryfikacji. Jeśli jest pozytywny to pamiętaj, że tylko kilka wybranych, najlepszych zdjęć ślubnych.

– Zobacz koniecznie także całe reportaże ślubne. Jeśli nie są dostępne bezpośrednio na stronie, to poproś o wgląd w taki materiał, a najlepiej o kilka. U dobrego fotografa nie powinno z tym być problemu. Po tym jak wygląda cały materiał ze ślubu można ocenić jego umiejętności.

– Zapoznaj się z opiniami na temat wybranego fotografa ślubnego. To co mówią o nim byli klienci jest bardzo ważne. Sprawdź co piszą i ile jest tych opinii. Przejrzyj Fan Page oraz wizytówkę w Google.

– Umów się na spotkanie z wybranym fotografem. Poznając osobiście wybranego fotografa ślubnego masz szansę zobaczyć jak się dogadujecie. To dość istotne , bo będziecie zmuszeni spędzić z nim kilkanaście godzin. Fotografowie rzadko piszą na stronie o tym jak pracują i czego możesz się spodziewać po ich stylu pracy.

– Zadawaj pytania. Możesz spisać sobie listę – kieruj się zasadą, że nie ma głupich pytań, co najwyżej mogą być głupie odpowiedzi. Pamiętaj, że Ty będziesz mieć jeden ślub i wesele, a dobry fotograf w sezonie może mieć ich kilkadziesiąt.

– Poproś o przykładowe foto albumy. Dzięki temu zobaczysz jak są zrobione. Ocenisz na żywo ich walor estetyczny, sposób opowiadania miłosnych historii. I co równie ważne – zobaczysz sposób wykonania, to czy materiały są trwałe i wysokiej jakości.

– Przeczytaj umowę przed podpisaniem. Jeśli pojawia się coś niejasnego – pytaj na miejscu. Jeśli masz pewność dokonanego wyboru, ale obawiasz się tego jak sami wypadniecie na zdjęciach, to warto rozważyć udział w sesji narzeczeńskiej. Napierzecie pewności siebie i zyskacie jeszcze parę innych rzeczy, o których napisałem tutaj.

potrtret panny młodej fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański
rustykalna sesja ślubna fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański-
całująca się para młoda fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański
potret pana młodego fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański

Najlepszy Fotograf Ślubny Starogard Gdański

Kim jest najlepszy fotograf ślubny w Starogardzie Gdańskim? Może Cię zaskoczę, ale ktoś taki nie istnieje 😉 Dlatego, że nie ma obiektywnego rankingu fotografów ślubnych, a wszystkie opinie są subiektywne. Możesz oczywiście spotkać na portalach ślubnych rankingi prezentujące najlepszych fotografów ślubnych w Starogardzie Gdańskim czy innym mieście zatytułowane “top 10”, “top 20”. W dużej mierze są to rankingi sponsorowane, wnioski wyciągnij sam / sama 😉

Zatem dla Was prawdopodobnie najlepszy fotograf ślubny to taki, którego zdjęcia spodobają się Wam najbardziej i który wykona reportaż, w Waszej ocenie najlepiej. Może nim być osoba, którą polecili Ci znajomi. Równie dobrze będzie to fotograf ślubny, którego oferta przypadła Ci najbardziej do gustu i Cię na niego stać. Jeśli poszukujesz najlepszego fotografa dla siebie to sprawdź moją galerię ze zdjęciami ślubnymi oraz zapoznaj się z moją ofertą ślubną. Bo może to ja okażę się najlepszym fotografem ślubnym dla Ciebie 🙂

Fotograf Starogard Gdański

Najpiękniejsze chwilena Twoich zdjęciach

Fotograf, który wtopi się w tłum

Jako fotograf ślubny wiem, jak ważna jest etyka zawodowa. Nie jestem gościem na Waszym weselu oraz ceremonii, jednak z przyjemnością uczestniczę w tych ważnych wydarzeniach, wtopiony w tłum, niezauważany, a jednocześnie będący tam, gdzie mnie potrzeba. Ciągle pracuję nad tym, aby coraz lepiej wykonywać swoją pasję.

Fotograf na wesele w Starogardzie Gdańskim? Polecam się. To Wy jesteście tego dnia najważniejsi. Wasi goście nie muszą obserwować fotografa, który bez końca ustawia sprzęt, zasłania widok na Was podczas najważniejszych punktów programu. Piękne kadry wymagają skupienia, refleksu i gotowości do nieustannego wyłapywania niezwykłych momentów. Wymagają też umiejętności wtapiania się w tłum.

Niezauważenie i skutecznie – naturalne zdjęcia ślubne w Starogardzie

Fotografie ślubne, które wykonuję to kadry, które odzwierciedlają atmosferę wydarzenia. Wesele jest przyjęciem pełnym różnorodności, dynamiki, szczęścia i kolorów. To wszystko, przeplecione szczerymi emocjami, dostrzeganymi w ulotnych chwilach zobaczycie na zdjęciach, które dla Was wykonuję. Fotograf ślubny Starogard Gdański – moja firma z całą stanowczością jest godna polecenia. Jeśli uważacie, że naturalne ujęcia w perfekcyjnej kompozycji są najpiękniejsze, zapraszam. Zadzwoń.

Romantyczne Chwile

Plener ŚlubnyTak jak sobie wymarzysz

Warto przedyskutować kwestię pleneru ślubnego. Czy macie swoje ulubione miejsca w Starogardzie Gdańskim? Czy wolicie, abym ja jako fotograf zaproponował wyjątkowo urokliwy plener? Fotografia ślubna w Starogardzie Gdańskim to wyjątkowo ciekawy temat. Nie brak tu wspaniałych lokalizacji, tworzących wyjątkowy klimat zdjęć.

Jeśli określicie, w jakim stylu zdjęcia ślubne będą Was satysfakcjonowały, wspólnie ustalimy najlepsze miejsce na plenerową sesję ślubną. Zapraszam do zapoznania się z moją pracą, portfolio i treść strony www mojej firmy jest ujęciem stylu, w jakim pracuję. Ustalmy formalności, ceny oraz to, na co powinienem szczególnie położyć nacisk w dniu Waszego ślubu.

Wasze udane wesele i piękna pamiątka – fotografie ślubne jako zapis Dnia Ślubu

Wspaniałe wesele, pełne pozytywnych emocji, szalonej zabawy oraz tańca to chwile, które pozostają w pamięci na długo. Pomogę Wam zatrzymać najpiękniejsze wspomnienia z dnia ślubu. Przygotuję reportaż ślubny, będę obecny z aparatem podczas ceremonii oraz przyjęcia weselnego tak długo, jak zostanie ustalone.

Oferuję fotografię ślubną Starogard Gdański – zapis najpiękniejszych chwil w wyjątkowo stylowym wydaniu. Spoglądając na zdjęcia ze ślubu i wesela, żaden szczegół nie zniknie w waszych wspomnieniach.

Fotograf Starogard Gdański - ile zapłacisz

Jaką cenę trzeba zapłacić fotografowi ślubnemu w Starogardzie Gdańskim za wykonanie reportażu? Na pewno jest to ważna da Ciebie kwestia na etapie organizacji wesela. Dlatego postanowiłem dać Ci możliwość samodzielnego dobrania oferty tak, aby odpowiadała zarówno oczekiwaniom jak i możliwościom finansowym.

W jej podstawie reportażu ślubnego znajdziesz 3 pakiety różniące się zakresem pracy i ilością zdjęć. A wszystkie pozostałe składniki dobierzesz sobie z listy dodatkowych opcji. Wyślij do mnie formularz kontaktowy, a otrzymasz szczegółowy opis z cennikiem. Jeśli trafiłaś / łeś na tą stronę, bo szukasz fotografa ślubnego w Starogardzie Gdańskim, to możesz liczyć na reportaż ślubny bez dodatkowych kosztów dojazdu.

STARTER

KAMERALNE PRZYJĘCIA

 • - 8 godzin fotografowania
 • - 200 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd (do 250 km od Gdańska)
 • - mini sesja w dniu ślubu
Zapytaj

STANDARD

ROZSĄDNA PROPOZYCJA

 • - 10 godzin fotografowania
 • - 300 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd (do 250 km od Gdańska)
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - pakiet dokumentacyjny 300 zdjęć
 • - sesja narzeczeńska
 • - mały fotoalbum 20x30cm
Zapytaj

PREMIUM

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

 • - 12 godzin fotografowania
 • - 400 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd (do 250 km od Gdańska)
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - pakiet dokumentacyjny 500 zdjęć
 • - sesja narzeczeńska
 • - duży fotoalbum 30x30cm
 • - sesja plenerowa w innym dniu
 • - zdjęcia z drona na wybranej sesji
Zapytaj

LUX

DLA WYMAGAJĄCYCH

 • - 12 godzin fotografowania
 • - 500 zdjęć w autorskiej obróbce
 • - galeria online z hasłem
 • - nośnik USB + etui
 • - dojazd (do 250 km od Gdańska)
 • - mini sesja w dniu ślubu
 • - pakiet dokumentacyjny 500 zdjęć
 • - sesja narzeczeńska
 • - 3 duże fotoalbumy 30x30cm
 • - sesja plenerowa w innym dniu
 • - zdjęcia z drona na wybranej sesji
 • - video - teledysk ślubny w innym dniu
Zapytaj

Zapytaj o Termin i Cenę

Wypełnij informacje na temat Twojego wesela, a ja szybko odeślę Ci cennik.

Planujemy Wesele w Starogardzie Gdańskim

Planujesz wesele w Starogardzie Gdańskim? Powiedzmy, że fotografa ślubnego już wybraliście 😉 Pewnie będziecie też potrzebować innych usługodawców, takich jak DJ-e, barmani, filmowcy. Atrakcji jest dużo na rynku, to fakt. Ja utrzymuję kontakt z tymi wykonawcami, którzy w moim odczuciu wypadli bardzo dobrze na weselach, na których byłem. Moim Parom Młodym służę radą i poleceniem, aby wesele, które planujecie było na totalnym wypasie! Dlaczego? Po prostu sam też wolę fotografować udane wesela.

romantyczna sesja ślubna w lesie fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański-
romantyczna sesja ślubna w parku fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański-Z
sesja ślubna nad morzem fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański
klasyczne czarno białe zdjęcia ślubne fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański-
sesja ślubna w stylu pin-up fotograf-weselny-Pruszcz-Gdański-fotografia-ślubna-Pruszcz-Gdański-sesja-ślubna-Pruszcz-Gdański-

Zobacz więcej historii miłosnych

Fotograf Ślubny Starogard Gdański - Profesjonalna Fotografia Ślubna