fbpx

Agnieszka i Paweł wzięli swój ślub w Morągu

Tak, wiem – miał być plener na Wyspie Sobieszewskiej. I będzie. Tyle, że na koniec, bo dziś na blogu cała relacja. Więc najpierw parę słów od początku – kiedy dotarłem na miejsce, Panna Młoda już była gotowa i prezentowała się zjawiskowo, co było widać po wzruszeniu na twarzy Pana Młodego.

Po krótkim i pełnym emocji błogosławieństwie udaliśmy się na uroczystość w kameralnym kościółku. Jego wnętrze doskonale nadawało się do podkreślenia nastroju uroczystości. Kiedy już padło sakramentalne TAK, mogliśmy z czystym spokojem udać się na weselisko.

 

 

Plener na Wyspie Sobieszewskiej

Agnieszce i Pawłowi zależało aby zdjęcia wykonać na w leśnych klimatach. Zdecydowaliśmy się na Wyspę Sobieszewską z dwóch powodów – sentymentalnego i praktycznego. Zamiarem było zrealizowanie sesji w nastroju sosnowego lasu. Zaczęliśmy od razu po znalezieniu miejsca, w które docierały jeszcze przebłyski chylącego się ku zachodowi słońca, które w lesie niestety szybko znika. Dodatkową trudnością było bardzo szybkie przesuwanie się cieni drzew, co zmuszało nas do częstej zmiany miejsca. Agnieszka miała na głowie piękny zapleciony wianek, co dodatkowo dodawało jej uroku i pięknie wyszło na zdjęciach. Na kilku z nich postanowiliśmy wykorzystać jeszcze jeden kolorowy akcent – czerwone owoce jarzębiny. Moim zdaniem wyszło super 🙂

Zapytaj o Termin i Cenę

2020 © Rafał Kowalski - Fotografia Ślubna - Gdańsk - Sopot - Gdynia - Pomorskie

Fotografuję uroczystości rodzinne wszędzie tam, gdzie chcecie abym był z moim aparatem. Najczęściej wykonuję sesje zdjęciowe w województwie pomorskim (okolice Gdańska, Sopotu, Gdyni, Kartuz, Kościerzyny, Pruszcza Gdańskiego, Chojnic, Kwidzyna, Starogardu Gdańskiego, Malborka, Nowego Dworu Gdańskiego, Tczewa, Wejherowa, Słupska, ) w kujawsko-pomorskim (okolice Torunia, Bydgoszczy, Włocławka, Grudziądza, Świecia, Chełmna, Wąbrzeźna, Brodnicy, Golubia-Dobrzynia, Rypina, Ciechocinka, Inowrocławia) w warmińsko-mazurskim (okolice Elbląga, Olsztyna, Ostródy, Iławy) oraz w mazowieckim i wielkopolskim. Zwykle odległość nie jest dla nie przeszkodą, abym mógł wykonać dobre zdjęcia z ważnych dla Ciebie chwil w życiu.