Industrialny plener ślubny w starej cukrowni

Opuszczone miejsca są magiczne

Każda sesja zdjęciowa, którą dzięki Wam realizuję, niesie ze sobą nowe doświadczenia. Wzbogaca o coś, co nigdy nie stało by się moim udziałem, gdybym ten czas spędził siedząc w fotelu. Kiedy wyruszałem rano na nasze wspólne zdjęcia, nawet nie podejrzewałem jak głęboko w człowieku siedzą pewne wspomnienia, coś co wyryło się w nim na trwale. Ot, rutyna dnia: wstać, umyć się, ubrać, zabrać sprzęt i ruszyć w drogę mając oczy dookoła głowy, żeby dotrzeć na miejsce w porannym tłoku. Początek sesji też niby normalny. Uwaga skupiona na patrzeniu, komponowaniu kadrów, sprawdzaniu jak układa się światło i jak najlepiej „ułożyć” je na Was, moich modelach. Słowem – pełna koncentracja na zadaniu do wykonania.

I pewnie tak by pozostało, gdyby nie magia miejsca, które tak pięknie wybraliście na swoją sesję. Coś zagrało, jakaś mieszanka niskiego jesiennego światła, kolorów roślin, pajęczyn w załomach ceglanych budynków, bruku z kocich łbów, starych torów i piasku pomieszanego z kurzem. Momentalnie włączyły mi się wspomnienia końca lata, kiedy jeszcze nie chodziłem nawet do szkoły. Razem z moim dziadkiem kręciłem się wtedy po gospodarstwie, jeździłem wozem zaprzężonym w konia, bawiłem się na podwórku i w stodole. Wspomnienia tak realne, że nawet można było usłyszeć ich dźwięki. Dziękuję…

Plener ślubny w starej fabryce

Jeśli i Wam w duszy gra nostalgia z czasów dzieciństwa, a kolory, dźwięki i zapachy poruszają najczulsze nuty, to powiedzcie o tym od razu. Trzeba się spieszyć, bo takich miejsc jest już coraz mniej, odchodzą w przeszłość. Możecie zatrzymać choć cząstkę tego świata dla siebie.

Industrialny plener ślubny: Zapytaj o Termin i Cenę

Zapytaj o Termin i Cenę

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*