Klasyczne ujęcia pośród klasycystycznego stylu

Długi już czas nie robiłem czarno-białych zdjęć ślubnych, ale tym razem po prostu nie mogłem się oprzeć. Dominiko, Przemku – sprawiliście, że zdradziłem kolor i na nowo zacząłem romansować z odcieniami szarości. Wasz wybór miejsca i nastrój tej chwili to główni sprawcy tej emocjonalnej decyzji. Ufam, że dobrej w skutkach.

Wiem, że Wam nie było łatwo. Teraz też wiem, że wątpiliście w swoją umiejętność pozowania i kończąc ten plener pełni byliście wątpliwości czy podołaliście. I że z obawami oglądaliście po raz pierwszy jego efekty. Jakże trudno jest wejść w cudzy świat, kiedy spotykamy się tylko na chwilę. Ale to dzięki temu daliście mi dowód, że miłość nie musi krzyczeć o tym jak jest silna. Może szeptać cichym głosem i przejawiać się w delikatnych i prostych gestach.

 Plener ślubny OstromeckoJak go zrealizować?

Okazuje się, że bardzo prosto. Wstęp do przylegającego parku jest otwarty i nie wiąże się z żadnymi opłatami, również fotografowanie jest bezpłatne. Do dyspozycji są rozległe trawniki, alejki, okazałe drzewa i mała architektura. Jednak najbardziej efektowny jest zespół tarasów od strony elewacji zachodniej (ogrodowej) Pałacu Nowego, zbudowanego w klasycystycznym stylu. Znajdują się na nich okazałe balustrady, kolumny, szpalery drzew i szerokie schody prowadzące do ogrodu. Ciekawie też prezentuje się elewacja frontowa dużym podjazdem na planie owalu. Sesje na zewnątrz pałacu są bezpłatne, jednak gdybyście zapragnęli zrealizować swoją we wnętrzach, wtedy najlepiej dowiadywać się bezpośrednio w recepcji o aktualną cenę i możliwe terminy.

Fotograf Ślubny Bydgoszcz: Zapytaj o Termin i Cenę