Sesja Narzeczeńska Park Oliwski: Drugie podejście

Razem z Agnieszką i Mateuszem mieliśmy już jedną próbę realizacji sesji narzeczeńskiej w Parku Oliwskim, niestety tamtym razem musieliśmy dać za wygraną, bo deszcz miał inne plany. Zupełnie go nie obchodziło, że tych dwoje zakochanych w sobie ludzi na co dzień mieszka bardzo daleko.

Trudno. Podjęliśmy decyzję, że spotkamy się jeszcze raz na tydzień przed ich ślubem już bez względu na wszystko. Wyszło nam na dobre, bo i pogoda była łaskawa, i było znacznie cieplej. Park o poranku okazał się na tyle mało uczęszczanym miejscem, że mogliśmy mieć dla siebie odrobinę spokoju. Gdzieniegdzie tylko mijaliśmy ludzi śpieszących się do pracy.

Sesja Narzeczeńska Park Oliwski: Było romantycznie i nieśpiesznie

I tak właśnie być powinno. Pisząc tą relację jesteśmy jeszcze przed ślubem Agnieszki i Mateusza, więc mogę się tylko domyślać ile jeszcze spraw do ogarnięcia mają przed tym ważnym dniem. Cieszę się ogromnie, że udało się im znaleźć choć chwilę czasu tylko dla siebie, pobyć razem i mieć z tego przyjemność. I nie są to puste słowa – filmik z ich relacją na gorąco możecie zobaczyć tutaj.

Wyślij zapytanie