Stary Folwark Grębocin – wymarzone wesele niedaleko Torunia

W Województwie Kujawsko-Pomorskim nie brak inspirujących miejsc, pełnych atrakcji przyrodniczych, unikalnego stylu architektonicznego, a także profesjonalistów, którzy z pasją i radością tworzą atmosferę zabudowań. Stary Folwark Grębocin to miejsce, które znakomicie wpisuje się w wysokie wymagania narzeczonych, pragnących zorganizować wspaniałe wesele, na którym nie zabraknie:

  • pięknego, stylowego wystroju,

  • wyjątkowych dekoracji ślubnych,

  • wspaniałej kuchni,

  • profesjonalnej, przyjaznej i dyskretnej obsługi,

  • szczegółów, które dopracowane perfekcyjnie zachwycają i wzmacniają wyjątkowy nastrój.

Piękno tkwi w prostocie

Tak najkrócej mógłbym podsumować wrażenie, jakie wywarł na mnie mały, kameralny kościół, który wybrali dla siebie Dominika i Przemek. Ściany bez malowideł, subtelne światło i jego niewielkie rozmiary w moim odczuciu tylko pomagały w skupieniu się na istocie całego wydarzenia, jakim jest ślub dwojga młodych ludzi. I rewelacyjny ksiądz.

Takich ludzi chciałbym ciągle spotykać na swojej drodze. Jak tylko się przywitaliśmy, jego pierwszym wypowiedzianym zdaniem było: “można robić wszystko, tylko za mną za ołtarzem nie stawać” 🙂 Atmosfera już od pierwszych chwil w zakrystii była swojska i swobodna, przepełniona radością. Wspaniały początek nowej drogi życia.

Stary Folwark Grębocin – miejsce z duszą i widoczną perfekcją

Dom weselny Stary Folwark jest miejscem, w którym znajdziesz wszystkie, wymienione elementy, w doskonałej lokalizacji. Folwark to urokliwy, odrestaurowany budynek, który nieustannie podlega pracom konserwatorskim. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu właścicieli, miejsce z duszą jest niezwykle zadbane, dopieszczone i zachwycające.

Stary Folwark posiada niezwykle efektowne, widoczne elementy konstrukcyjne pokrycia dachowego. Widoczna więźba, pomalowana na biało to doskonały stelaż dla dodatkowego oświetlenia i dekoracji. Zachwycił mnie jego styl i doskonały wygląd. Dzięki tak efektownym szczegółom przyjęcie weselne utrzymane jest w niezwykłym klimacie.

Piękne dekoracje – stylowa oprawa przyjęcia weselnego

Podczas przyjęcia weselnego Dominiki i Przemka, które poprzedzone było niezwykłą ceremonią w ascetycznym wręcz kościółku, wystrój Starego Folwarku okazał się wprost idealnie zaplanowanym przedłużeniem niezwykłej atmosfery, towarzyszącej Młodej Parze i jej gościom. Stary Folwark to dom weselny oraz miejsce organizacji wszelkich przyjęć okolicznościowych dla 30 do 90 osób.

Widoczne elementy drewna, ścianka ze starej cegły, efektowna antresola oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne sali zapewniają sprawny przebieg każdej imprezy rodzinnej i służbowej. Obsługa równie profesjonalnej podchodzi do wesel, chrzcin, komunii oraz bali studniówkowych. Wesele w Starym Folwarku już samo w sobie jest efektowne. Jeśli do codziennego wystroju wnętrza dołączą dekoracje ślubne, kwiaty, stylowe tekstylia, to miejsce zachwyca magią.

Stary Folwark Grębocin: Sesja ślubna podczas wesela – ogromne możliwości

Towarzyszę Wam podczas przygotowań, ceremonii ślubnych oraz przyjęć weselnych. Często, jeśli na to czas pozwoli, decydujemy się na szybką sesję w dniu ślubu aby uchwycić emocje na gorąco. Każda uroczystość jest dla mnie ogromnym wyzwaniem. Otwartość, brak skrępowania przed obiektywem nie biorą się z powietrza. Zwykle to zasługa indywidualnej pracy z modelami – Parą Młodą. Optymizm i to piękne, łączące Was uczucie sprawiają, że powstaje atmosfera, w której możemy czuć się ze sobą tak swobodnie, jakbym fotografował znajomych.

Jako fotograf ślubny staram się przy każdym zleceniu budować atmosferę przyjaźni i zaufania. Towarzysząc Wam w najważniejszych chwilach chcę, abyśmy czuli się dobrze w swoim towarzystwie. Zależy mi na tym, abyście swobodnie odbierali kontakt z obiektywem. Zadbam o to, by ujęcia były piękne. Kompozycja, możliwości tworzenia unikalnych fotografii z wysokości oraz dekoracje i oświetlenie sprawiają, że zdjęcia ślubne, wykonywane w Folwarku są niezwykłe.

Z Dominiką i Przemkiem zdecydowaliśmy się jednak na plener w innym dniu i w innym miejscu. Jeżeli chcesz, możesz zobaczyć efekty tej sesji ślubnej w ogrodzie Pałacu w Ostromecku.

Stary Folwark Grębocin – na zdjęciach widać miłość, szczęście, uśmiech, wzruszenie

W tym wyjątkowym miejscu na mapie Kujawsko-Pomorskiego możecie zorganizować wesele marzeń. Atmosfera Folwarku w Grębocinie gwarantuje udaną imprezę. Zabawa ślubna jest doskonała przede wszystkim ze względu na niezwykłą aranżację pomieszczenia oraz modne, a jednocześnie pasujące do rustykalnego wesela ozdoby. W Folwarku niedaleko Torunia zachwycające są nawet flakony na dekoracje z kwiatów. Stylowe, modne, naturalnie wyglądające pieńki brzozowe pasują zarówno do białych dekoracji weselnych, jak i pastelowych barw. Efektownie wyglądają dekoracje i zaproszenia ślubne w klimacie kwiatowej łąki. Jeżeli zapraszacie swoich gości na wesele w Starym Folwarku Grębocin, wybierzcie tematykę dekoracji iście sielską lub dla kontrastu, romantyczną i subtelną.

Fotograf ślubny – zdjęcia z wesela, które pokazują emocje

Jako fotograf ślubny pracuję najczęściej na terenie Województwa Pomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego. Wiele domów weselnych stało się już tłem dla Waszych, wyjątkowych uczuć i radości podczas przyjęcia ślubnego. Uwielbiam miejsca inspirujące, niecodzienne, w których atmosfera radości i zabawy udziela się już od wejścia. Jeśli dodatkowo Wasz optymizm i miłość przepełniają wnętrza, wszystko wychodzi perfekcyjnie. Wśród takich miast jak Toruń i jego okolice, Bydgoszcz, Inowrocław, Lubicz, Włocławek fotografuję z niezwykłą radością, wydobywając z tych miejsc naturalne piękno krajobrazu oraz urokliwe lokalizacje. Stary Folwark Grębocin zajmuje wśród nich miejsce szczególne. To miejsce wzmacnia pozytywne emocje i to widać.

Bliskość, łzy wzruszenia i doskonała zabawa

Dom weselny Stary Folwark stał się dla nowożeńców miejscem, w którym spędzili pierwsze chwile, jako mąż i żona. Efektowne oświetlenie, starannie zaplanowane i wykonane ozdoby z kwiatów, piękne nakrycia oraz modnie ustawione, okrągłe stoły pozwoliły stworzyć wspaniałą atmosferę przyjęcia. O doskonałą oprawę muzyczną zadbał zespół Axel. Podczas tego wspaniałego przyjęcia pochłonęła mnie radość fotografowania Waszych emocji, rodzinnej bliskości oraz szczegółów, dzięki którym całość stała się perfekcyjnym odzwierciedleniem jakości obsługi i wysokiej klasy miejsca. Tak. Stary Folwark w Grębocinie jest miejscem, w którym zorganizujecie prawdziwe wesele z klasą. Wystrój stwarza ogromne możliwości, a sala pomieści aż 90 gości weselnych.

Stary Folwark Grębocin – idealna lokalizacja nieopodal Torunia

Stary Folwark Grębocin jest przestrzenią idealnie zlokalizowaną. Posiada zalety bliskości dużego miasta, stąd szybki i nieskomplikowany dojazd oraz sielskości, właściwej dla starych, pofolwarcznych zabudowań. Pozwólcie się oczarować wyjątkowemu miejscu, jakim jest budynek folwarku. Jeśli marzycie o stylowym, nietypowym weselu w sielskim klimacie, zadzwońcie, aby zapytać o wolne terminy. Wspaniała kuchnia, świetna obsługa i urok, którego nie da się zastąpić.

Polecam to miejsce i jeszcze raz dzięki Dominika i Przemek za tak inspirującą pracę podczas Waszego Wielkiego Dnia.

Wyślij zapytanie