Chrzest Święty w Sopocie

Kiedy słyszę nazwę Sopot, to w mojej głowie pojawiają skojarzenia z plażą i molo. Zaraz za nimi, się niczym zdjęcia przelatują mi przed oczyma tłumy turystów, słońce i wakacje. Chyba ostatnią rzeczą, o której bym pomyślał, jest Chrzest Święty. W dodatku zaraz przy Monciaku. A jednak, przecież Sopot to nie tylko kurort. To też normalne miasto, w którym żyją zwykli ludzie i przeżywają swoje codzienne i odświętne chwile.

Sprawdź dostępność terminu i cenę

Chrzest Święty Rzymskokatolicka Parafia Garnizonowa św. Jerzego w Sopocie

Miejscem, w którym zostały udzielone sakramenty, był neogotycki Kościół św. Jerzego w Sopocie. Znajdziesz go przy deptaku Bohaterów Monte Cassino. Celowo napisałem “sakramenty”. Kolejnego dnia, w tym samym kościele, bohater tej uroczystości przystępował do Pierwszej Komunii Świętej. Jako fotograf pierwszy raz miałem okazję uwiecznić Chrzest Święty osoby, która przyjmowała go świadomie.

Sopot Chrzest Święty: zobacz zdjęcia

Na niecodzienną atmosferę uroczystości miała niewątpliwie wpływ także pora dnia. Sakrament chrztu udzielony został na wieczornej mszy świętej. O tej porze parafia odwiedzana jest przez nieliczne osoby. Oprócz rodziców i chrzestnych towarzyszyło nam tylko kilkoro dalszych członków rodziny i nieliczna grupa zgromadzonych wiernych. Wewnątrz panował już półmrok, przez co zdjęcia zyskały aurę tajemniczości.

Przygotowujesz swoje dziecko do chrztu i podoba Ci się sposób w jaki fotografuję Chrzest Święty? W takim razie zachęcam do skorzystania z mojej oferty. Zadzwoń lub napisz, a postaram się spełnić Twoje oczekiwania.

Sprawdź Termin i Cenę

A może chcesz przeczytać więcej o tym jak fotografuję Chrzest Święty?

Wszystkiego co niezbędne dowiesz się ze strony Fotograf na Chrzest. A jeśli chcesz, możesz napisać do mnie przez formularz lub zadzwonić.