Rodzina to przystań, do której możemy bezpiecznie dobić każdego dnia. Jej naturalność, nieustanne zmiany i niezwykłe momenty tworzą wspólne wspomnienia. Są tym, co chcemy przeżywać i zapamiętywać na długie lata. Tym, do czego dążymy. I co sprawia, że czujemy się spełnieni. To szczęście w oczach partnera i błysk radości w spojrzeniach dzieci.

Wszystko się zmienia, a miłość pozostaje. Zatrzymaj wyjątkową, rodzinną bliskość na rodzinnych zdjęciach. Niech dzieci czują się ważne, widząc swoje fotografie na ścianie waszego domu. Niech poczują się docenione, pewne siebie. To bezcenny kapitał, który możesz im dać na przyszłość.

Jesienne kolory, pełne ciepła i światła

Gdy lato odchodzi bezpowrotnie, żałujemy najcieplejszych i najdłuższych dni. Słońce jest coraz niżej, a na drzewach pojawiają się ciepłe odcienie czerwieni, żółci, brązów. To doskonała baza na rodzinne sesje plenerowe. Jesienią można uchwycić niezwykle ciepłe, miękkie światło, stanowiące piękne tło rodzinnych fotografii. A od Waszych uśmiechów, czułości i radosnych wygłupów robi się ciepło na sercu. Czy komuś potrzebne jest wtedy 20 ̊C?

Wspólnie spędzone chwile

Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa

Uchwyć ważne chwile podczas jesiennej sesji w plenerze

Uwieczniam na zdjęciach ważne momenty z Waszego wspólnego życia. I niezwykłe chwile, które będziecie zawsze wspominali. Pierwsze kroki, wykonywane niezgrabnie przy asekuracji rodziców. Odkrywanie świata, czułości i sprzeczki pomiędzy rodzeństwem. Pierwsze, świadome uśmiechy i spojrzenia. Sesja rodzinna w plenerze może stać się zapisem chwil, które chcesz przeżywać w nieskończoność. To dla Was tworzę fotografie, na których widać emocje.

Moje sesje rodzinne plenerowe to po prostu spacery. Spotkania na świeżym powietrzu i rodzinne chwile w towarzystwie aparatu. Jestem obserwatorem, który łapie niezwykłość zwykłych chwil. Pozwól sobie na wspaniałą pamiątkę. Rodzinna sesja plenerowa jesienią jest tym, co poprawi Wam nastrój i doda energii. Jeśli są miejsca, w których szczególnie lubicie bywać, wybierzmy się właśnie tam. Z chęcią zobaczę kamień, który Twoje dziecko ukryło przy pniu lub ulubiony patyk Twojego psa.

jesienna sesja rodzinna w plenerze

Nauka chodzenia

Pierwsze kroki pod rękę z Rodzicami

jesienna sesja rodzinna w plenerze

Spojrzenie ciekawe świata

Sesja wielopokoleniowa z Babcią i Dziadkiem

Sesja rodzinna lifestyle to zapis Was takich, jakimi naturalnie jesteście. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na wspólnych fotografiach znalazło się kilka pokoleń. Dzieci to oczka w głowie swoich dziadków i babć. Szczególnie mocno to widać, kiedy Wasza pociecha jest ich pierwszym i wyczekiwanym wnuczęciem.

Jestem pewien, że propozycja udziału w sesji chwyci ich za serca. Choć mogą się wzbraniać przed tym pomysłem. Tak było i tym razem. Naszą jesienną sesję rodzinną w plenerze połączyliśmy z weekendowym wyjazdem na plażę. Babcia i dziadek mieli „tylko towarzyszyć”. Ponieważ byli już na miejscu, to o wiele łatwiej dało się ich namówić do wspólnych ujęć. Widać, jaką radość im to sprawiło.

Sesja wielopokoleniowa z Babcią i Dziadkiem jesienna sesja rodzinna w plenerze

Miłość łączy pokolenia

Sesje jesienne w plenerze w praktyce

Jak się przygotować, czego się spodziewać?

Sesja rodzinna jesienią w parku, nad morzem lub nad jeziorem to prawdziwa przyjemność podziwiania uroków natury. Fotografowanie rodzin jesienią przy słonecznej pogodzie to gwarancja doskonałego efektu. Jednak nawet przy przelotnych opadach lub pochmurnym niebie nie wszystko będzie stracone. Chcę, aby Wasza sesja rodzinna odzwierciedlała emocje i ukazywała naturę w niezmienionej postaci. Na tym polega sesja rodzinna lifestyle.

Jak się ubrać na jesienną sesję rodzinną w plenerze?

Jesień jest piękna, nie traćmy więc czasu, aby skorzystać z jej niezwykłych barw. Przygotuj na sesję ciepłe ubrania, najlepiej w odcieniach barw jesieni. Sesja w czerwieniach, beżach, butelkowej zieleni i granacie będzie wyjątkowa. Pamiętaj, aby spakować do plecaków zapasu dobrego nastroju, rozbrajających uśmiechów i pełnych czułości spojrzeń. Stworzę dla Was stylowe, sentymentalne fotografie, eksponujące rodzinną więź.

Sesja rodzinna w parku, w lesie, nad jeziorem — gdzie się wybrać?

Wyjątkowa fotografia rodzinna może powstać w przeróżnych miejscach. Sesja rodzinna w parku to bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie, ale nie musimy się do niego ograniczać. Jeśli macie własne propozycje ulubionych miejsc, to super! Będziecie się w nich czuć swobodnie, a efekt w postaci zdjęć na pewno Was zachwyci. Sesja rodzinna lifestyle bardzo dobrze wychodzi też nad morzem, na łące, w sadzie i nad jeziorem. Albo w lesie czy w ogrodzie. Wspólnie zdecydujemy, co wybrać dla Was.

Jesienna sesja rodzinna w plenerze — czy będziemy tam sami?

Sporo zależy właśnie od miejsca, na które się zdecydujemy. A także od pory dnia i tygodnia. Jednak bez obaw! Na zdjęciach, które tu widzisz, było oprócz nas sporo innych osób. Mam swoje sposoby, by uniknąć ich w kadrze. A dobra atmosfera sprawi, że szybko się otworzycie i zapomnicie o towarzystwie. Będziecie się dobrze bawić!

jesienna sesja rodzinna w plenerze

Czułe objęcia kochającego Taty

wyślij zapytanie

Chcesz dowiedzieć się, co mogę dla Was zrobić? Zadzwoń śmiało albo napisz do mnie. Chętnie podpowiem, co się sprawdza i co będzie świetną pamiątką!

Eksponuj efekt sesji rodzinnej - Odbitki i albumy na pamiątkę

Moim powodem do dumy jest chęć oglądania wykonanych przeze mnie ujęć. Jestem perfekcjonistą, który pracuje na najwyższą jakość powstałych zdjęć. Fotografie w ramach wyeksponowane w widocznych miejscach domu to doskonała ozdoba wnętrz. Będą Ci przypominać o tym, co dla Ciebie jest najważniejsze. Za każdym razem, kiedy na nie spojrzysz. Sprawią, że poczujesz ciepło w sercu nawet w trudniejszych chwilach. Eksponuj zdjęcia rodzinne w albumach, w ramach oraz darując je w prezencie najbliższym.

Jesienna sesja zdjęciowa: zobacz inne przykłady

Zobacz inne moje zdjęcia wykonane w jesiennej aurze: