Czy sesja sensualna na pewno jest dla mnie?

Możliwe, że wiesz już, czego chcesz i teraz szukasz kogoś, kto Ci to da. Jeśli tak, to wspaniale, jestem do usług 😉

A jeśli nie? Jeśli zastanawiasz się, czy sesja sensualna jest dla Ciebie? Wtedy w głowie mogą się kłębić wątpliwości. Widziałaś już gdzieś równie piękne zdjęcia. Być może w pismach kobiecych, a może nawet u którejś koleżanki. Kobiety wyglądają na nich jak milion dolarów, a Ty walczysz z samooceną i się porównujesz. Całkiem niepotrzebnie! Zdradzę Ci sekret: to normalne kobiety i Ty również możesz pozwolić sobie na taki luksus. 

Zapraszam Cię na kobiecą sesję sensualną. Dzięki niej złapiesz oddech od natłoku zajęć, podarujesz sobie chwile relaksu. Przed sesją porozmawiamy o tym, co chcesz osiągnąć i co Cię przed tym powstrzymuje. Razem znajdziemy najlepszy sposób na urzeczywistnienie tego marzenia. Na Twoich zasadach. Ty też możesz kwitnąć i cieszy się życiem, bo takie sesje zdjęciowe potrafią bardzo dowartościować. Zapraszam Cię do kontaktu!

Zapytaj o szczegóły

Sesja sensualna w prezencie dla Twojej Kobiety

Jak przygotować się do kobiecej sesji sensualnej?

Sesja kobieca w plenerze to chwila relaksu. Porzuć presję modelki. Nie musisz rezygnować ze standardowych posiłków, aby zmniejszyć obwód w talii?. Bądź naturalna, a fotografie wydobędą Twoje piękno i zmysłowość. Jeśli chcesz wyglądać na zdjęciach wyjątkowo, przeczytaj poniższy mini poradnik. Będzie łatwiej osiągnąć oszałamiający efekt, jeśli zastosujesz się do tych wskazówek:

Zapewnij sobie wystarczającą ilość czasu

Presja czasu nie sprzyja udanym i naturalnym zdjęciom. Aby poczuć się dobrze przed obiektywem, będziesz potrzebowała się z nim trochę oswoić, zobaczyć kilka ujęć. Ja również czuję się o wiele bardziej kreatywny, kiedy zadbam o brak rozpraszaczy. W trakcie konsultacji określimy, ile czasu będzie potrzebne na Twoją sesję sensualną. Ty zadbaj o to, by mieć w zapasie przynajmniej 1-2 godziny bez zerkania na zegarek. Niech ten czas będzie Twoją inwestycją w swoje dobre samopoczucie i pożądany efekt. Jeśli Twoja sesja sensualna się przeciągnie, to powód może być tylko jeden. Będą pojawiać się coraz to nowsze i lepsze pomysły na kolejne ujęcia.