Dlaczego warto zdecydować się na kobiecą sesję zdjęciową?

Przeglądając pisma kobiece, na pewno widziałaś niejedną sesję kobiecą. Znana aktorka, piosenkarka czy kobieta sukcesu wygląda na niej jak milion dolarów. Budzi podziw i pożądanie. Kwitnie i cieszy się życiem, bo takie sesje zdjęciowe potrafią bardzo dowartościować. Zdradzę Ci sekret: to normalne kobiety i Ty również możesz pozwolić sobie na taki luksus.

Zapraszam Cię na sesję kobiecą plenerową. Wiosna, jesień, lato, a nawet zima tworzą nieograniczone możliwości stworzenia tła dla Twojej pięknej osobowości. Sesja kobieca to oddech od natłoku zajęć, chwila relaksu. To też sprawdzony sposób na spełnienie marzeń o byciu doskonale piękną i podziwianą. Chcesz poczuć się jak gwiazda? Chcesz móc spojrzeć na swoje zdjęcia, mówiąc: Cześć, miło Cię widzieć ?? W takim razie zapraszam do kontaktu.

Ile kosztuje kobieca sesja portretowa?

Na pewno interesuje Cię, jaka jest cena sesji kobiecej? Będę mógł Ci na to odpowiedzieć, gdy porozmawiamy o tym, jak ma wyglądać Twoja zmysłowa sesja. Koszt sesji portretowej zależy między innymi od tego, jaki będzie make-up i stylizacja. Znaczenie ma również wybór miejsca na sesję. Sesja plenerowa będzie kosztować mniej niż w specjalnie wynajętym do tego celu apartamencie. Bez obaw, na pewno znajdziemy optymalne dla Ciebie rozwiązanie!

Zapytaj o szczegóły

Portret Kobiecy

A gdyby tak robić go tylko i wyłącznie dla siebie?

Kobieca sesja fotograficzna w prezencie dla niej

Jesteś tu, bo chcesz zrobić prezent komuś wyjątkowemu? Każda okazja jest dobra, aby docenić kobietę, która dużo znaczy w Twoim życiu. Może być nią wybranka serca, lecz równie dobrze mama, siostra lub przyjaciółka. Zmysłowa sesja kobieca to oryginalny prezent. Sprawi, że każda z obdarowanych kobiet poczuje się piękna, kobieca i ważna. Każda kobieta zasługuje na to, żeby poczuć się dowartościowaną. Możesz to zrobić w wyjątkowy i ponadczasowy sposób, ofiarowując voucher na sesję zdjęciową w prezencie. Napisz, zadzwoń — porozmawiamy o tym, co mogę dla Ciebie zrobić.

Czym dla Ciebie jest kobieca sesja w plenerze?

Sesja zdjęciowa kobieca jest sumą Twoich emocji i cech osobowości widocznych w Twoim zachowaniu. Jest wyrażeniem wewnętrznych potrzeb, które na co dzień skrywasz głęboko pod płaszczem obowiązkowości. Potrzebujesz motywacji, aby zmienić coś ważnego? Poczuj się wyjątkowo, nawet jeśli brakuje Ci pewności siebie. Nawet jeśli drobne kompleksy dławią potrzebę eksponowania wewnętrznego i zewnętrznego piękna. Zastanawiasz się, w jaki sposób pięknie, subtelnie i naturalnie pokazać swój erotyzm, sex appeal? Przekonaj się, że sesja kobieca w plenerze to znacznie więcej niż kilkanaście zdjęć w urokliwym miejscu. To chwila, dzięki której poczujesz się wyjątkowa. Jesteś piękna, masz swój silny charakter.

Co decyduje o charakterze sesji dla kobiety?

Osobowość kobiety jest niezwykła. Masz w sobie siłę, motywację, determinację. A jednocześnie pozostajesz delikatna i podatna na to, co dzieje się wokół? To Twoja wyjątkowość będzie determinowała charakter sesji kobiecej. Ja dobiorę do niej odpowiednie środki wyrazu. Dzięki nim Twoja sesja kobieca w plenerze stanie się niezwykłą przygodą, a jej efekty Cię oczarują. Chcesz mieć kilka zdjęć, na których widać Twoje emocje i charakter? A może potrzebujesz zdjęć, które wyeksponujesz w ramach? Chcesz podarować partnerowi, mamie, przyjaciółce Twoje najpiękniejsze fotografie? A może pochwalić się znajomym swoją sesją kobiecą w plenerze? Zdjęcie na portal społecznościowy? Profesjonalna fotografia to nieograniczone możliwości. W plenerze możemy spoić Twoją urodę z przyrodą, a rekwizytami będą otaczające Cię elementy. W studio wiele można przewidzieć, plener natomiast zaskakuje zmiennością.

Sesja Kobieca

Kobieca sesja zdjęciowa: jaki rodzaj sesji wybrać?

Rodzajów sesji zdjęciowych jest mnóstwo, a zależą one od preferencji modelki oraz ich przeznaczenia. Przyjrzyj się najpopularniejszym z nich, które mogę dla Ciebie zrobić. Polecam też samej przejrzeć najróżniejsze inspiracje do sesji w internecie. Łatwiej zdecydujemy, która kobieca sesja portretowa będzie najlepszą dla Ciebie.

Sesja kobieca w plenerze w nowoczesnym stylu

Sesja kobieca w plenerze jest najprostsza pod względem organizacji. Daje też możliwość fotografowania w kilku różnorodnych lokalizacjach podczas jednej sesji. Mówiąc plener, mam na myśli nie tylko sesję kobiecą na plaży lub w lesie. Doskonałym tłem do kobiecych fotografii są również miejskie przestrzenie. Być może masz swoje ulubione miejsce, w którym dobrze się czujesz. Jeśli tak, to warto z niego skorzystać, a jeśli nie, to możesz zdać się na mnie.

Kobieca sesja w romantycznym stylu

Jeśli przemawia do Ciebie bardziej romantyczny i zmysłowy styl fotografii kobiecej, to najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie się na łono natury. Na przestrzeni miesięcy, niezależnie od pory roku da się znaleźć atrakcyjne otoczenie do wymarzonych zdjęć. Na przykład mogą to być malownicze słoneczniki z tej sesji zdjęciowej.

Sesja kobieca w studio / sesja kobieca w apartamencie lub w eleganckim wnętrzu

Najważniejsze cechy wspólne tych sesji kobiecych to: fotografowanie we wnętrzach i w kontrolowanych warunkach oświetlenia. Dobrze, żeby wnętrze było przestronne i miało nastrojowe oświetlenie lub duże okna. Światło na takich sesjach kobiecych jest wykreowane przez fotografa. Nawet jeśli jest to tylko światło słoneczne wpadające przez okna. Służy do zbudowania odpowiedniego nastroju na zdjęciach. Sesja kobieca w apartamencie ma tę przewagę nad sesją plenerową, że jest niezależna od pogody. Daje też większy komfort modelce i poczucie intymności, bo na sesji nie pojawiają się postronne osoby.

Miejscem odpowiednim na sesję kobiecą w eleganckim wnętrzu będzie wynajęty apartament, pokój hotelowy, przestronne wnętrza pałacowe. Ważne, żeby były one dostojne, eleganckie lub nowoczesne. To właśnie wybór wystroju wnętrza będzie określał dobór pasującej do niego stylizacji. Dobrze współgrać będą ekskluzywne wieczorowe kreacje i nietuzinkowe dodatki. Taka elegancka sesja zdjęciowa pozostanie piękną pamiątką na całe życie.

Sesję w domu odradzam, ze względu na konieczność dostosowania przestrzeni. Trzeba usuwać z planu przedmioty osobiste i codziennego użytku. Wnętrza wynajmowane są urządzone głównie w celu wypoczynku i pozbawione tych elementów. Przez co nie zaśmiecają kadru i nie odciągają uwagi od tematu zdjęcia, czyli Ciebie.

Wizerunkowa sesja kobieca

Portrety i sesje wizerunkowe należy starannie zaplanować. Wizerunkowa sesja kobieca oprócz walorów estetycznych powinna być skupiona na celu, który chcesz osiągnąć. Chcesz zbudować swój zawodowy wizerunek? Zajmujesz ważne stanowisko? W takim wypadku wizerunkowa sesja kobieca jest zdecydowanie dla Ciebie. To także doskonały wybór dla kobiet prowadzących własne firmy.

Profesjonalna sesja wizerunkowa powinna być traktowana jak inwestycja w siebie. Zdziwisz się, jak wiele może się zmienić w Twoim życiu. Wykorzystaj mechanizmy społeczne na swoją korzyść. Bo czemu by nie 😉 ?

Priorytetem jest pokazanie Twoich atutów i cech charakteru. Podkreślimy je Twoim naturalnym kobiecym wdziękiem. Pokażę Cię jako kompetentną i pewną siebie osobę. Sesja wizerunkowa może odbyć się w firmowym biurze lub w studio na odpowiednio wybranym tle. Miejsce wybrane na sesję powinno jednoznacznie kojarzyć się z nowoczesnością i sukcesem zawodowym.

Sesja kobieca sensualna

Jest wiele określeń na tego rodzaju sesje: sesja sensualna, sesja buduarowa, sesja w bieliźnie, sesja zmysłowa. Odłóżmy definicje na bok i skupmy się na celu, jaki im przyświeca. A jest nim pokazanie Ciebie w sposób pobudzający wyobraźnię. Przy czym można to zrobić na wiele rodzajów. Może być to sesja kobieca w koszuli, sesja w bieliźnie, ale nie jet to konieczny warunek. Ty decydujesz.

Najważniejsze to określić jaki zakres Ciebie interesuje, jak bardzo jesteś odważna i gotowa. Fotografia sensualna ma na celu pokazać Cię w wysmakowany i subtelny sposób. Podpowiem Ci jak pozować przed obiektywem w sposób seksowny i kuszący, ale nie wulgarny. Zmysłowa sesja kobieca ma właśnie stworzyć niedopowiedzenia i pobudzać zmysły. Wiesz dobrze, że to, co zakryte znacznie bardziej działa na wyobraźnię.

Jak przygotować się do portretowej sesji kobiecej?

Sesja kobieca w plenerze to chwila relaksu. Porzuć presję modelki. Nie musisz rezygnować ze standardowych posiłków, aby zmniejszyć obwód w talii?. Bądź naturalna, a fotografie wydobędą Twoje piękno i zmysłowość. Jeśli chcesz wyglądać na zdjęciach wyjątkowo, przeczytaj poniższy mini poradnik. Będzie łatwiej osiągnąć oszałamiający efekt, jeśli zastosujesz się do tych wskazówek:

Wypocznij przed sesją portretową

Dzień sesji zdjęciowej ma być Twoim małym świętem. Razem będziemy pracować nad zjawiskowym efektem, a ten zależy od dobrego fundamentu. Nie stosuj agresywnych zabiegów na skórze, peelingów itp. Zamiast nich zadbaj o dobre nawilżenie skóry. Możesz zafundować sobie relaksującą kąpiel w poprzedzający wieczór. Lampka wina może pomóc się rozluźnić, ale większa ilość alkoholu może przynieść odwrotny efekt od zamierzonego. Wyśpij się. Odpoczynek i zdrowy sen to najlepsze i naturalne kosmetyki.

W dniu sesji zadbaj o swoje dobre samopoczucie. Zacznij go inaczej niż wszystkie, tak jak lubisz. Pomyśl o tym, co wprowadziłoby Cię w dobry nastrój i zrób to!

Zapewnij sobie wystarczającą ilość czasu

Presja czasu nie sprzyja udanym i naturalnym zdjęciom. Aby poczuć się dobrze przed obiektywem, będziesz potrzebowała się z nim trochę oswoić, zobaczyć kilka ujęć. Ja również czuję się o wiele bardziej kreatywny, kiedy zadbam o brak rozpraszaczy. W trakcie konsultacji określimy, ile czasu będzie potrzebne na Twoją sesję kobiecą. Ty zadbaj o to, by mieć w zapasie przynajmniej 1-2 godziny bez zerkania na zegarek. Niech ten czas będzie Twoją inwestycją w swoje dobre samopoczucie i pożądany efekt. Jeśli Twoja sesja kobieca się przeciągnie, to powód może być tylko jeden. Będą pojawiać się coraz to nowsze i lepsze pomysły na kolejne ujęcia.

Pomyśl o profesjonalnym makijażu do sesji zdjęciowej

Makijaż w większym czy mniejszym stopniu towarzyszy każdej kobiecie. Pewnie dobrze wiesz, w czym czujesz się najlepiej. Jest jednak ogromna różnica pomiędzy makijażem codziennym a makijażem do sesji fotograficznej. Przede wszystkim zapobiega on niekorzystnemu błyszczeniu skóry i doskonale kryje jej drobne niedoskonałości. Nie będzie trzeba ich później mozolnie retuszować. Poza tym sesja kobieca z makijażem to okazja, żeby trochę zaszaleć z odważniejszym wizażem.

Jeśli nie jesteś modelką, to profesjonalną sesję kobiecą najprawdopodobniej będziesz miała raz w życiu. No, może kilka razy, jeśli złapiesz bakcyla ;). Dlatego uważam, że warto na tę okoliczność zdecydować się na profesjonalnie wykonany makijaż. I nie musisz zaprzątać sobie głowy szukaniem osoby, która go dla Ciebie zrobi. Możesz powierzyć mi tę część przygotowań. Znam naprawdę świetne wizażystki, które wykonają makijaż dopasowany do Twojego typu urody. Na pewno dobiorą coś oszałamiającego i pasującego do założeń naszej sesji kobiecej.

Wizyta u fryzjera: Zadbaj o ułożenie włosów, w którym lubisz siebie najbardziej

Nie musisz umawiać się u fryzjera specjalnie w związku z sesją portretową. Jeśli masz możliwość, to warto zgrać w czasie obie wizyty. Dzięki temu na zdjęciach będziesz mieć odświeżone uczesanie i głęboki kolor, jeśli farbujesz włosy. Planujesz zmiany uczesania i chcesz, żeby Twoja sesja była metamorfozą? To świetny pomysł! Skonsultuj to jednak wcześniej i korzystaj tylko z salonu fryzjerskiego, co do którego masz pełne zaufanie.

Sesja Kobieca

Ustalmy miejsce sesji i jej charakter

Określając główny zamysł na sesję, proponuję zacząć od wyboru miejsca, w którym chcemy ją zrealizować. Przede wszystkim określimy, czy odbędzie się ona w plenerze, czy może w jakimś konkretnym wnętrzu. Dzięki temu będziemy mieli podstawę do określenia odpowiedniej stylizacji i doboru pasującej garderoby.

Sesja kobieca: co ubrać na sesję zdjęciową

Skoro mamy już wybrane miejsce i określony charakter sesji, to teraz możemy pomyśleć nad doborem stylizacji. Podczas konsultacji przeprowadzę Cię przez proces, zrobimy przegląd szafy. Podpowiem Ci, z czego warto skorzystać, a czego unikać. Porozmawiamy o dodatkach takich jak buty, biżuteria. Wybierzemy kilka najlepszych stylizacji, na podstawie których zrealizujemy sesję zdjęciową.

Jak przebiega współpraca z fotografem w trakcie kobiecej sesji?

Pierwszy krok musisz wykonać Ty, więc po prostu wyślij do mnie wiadomość lub zadzwoń.

Umówimy się na konsultację — rozmowę online lub na żywo jak wolisz. W swobodnej atmosferze porozmawiamy o Twoich marzeniach i wizji sesji kobiecej. Ustalimy, co chcesz pokazać, a co wolałabyś ukryć. Przejrzymy inspiracje, dzięki czemu wypracujemy wspólnie koncepcję zdjęć i kroki niezbędne do jej realizacji. Możesz przeczytać o nich w dalszej części tego artykułu.

Kolejnym etapem będzie Twoja sesja kobieca. Zobaczysz, jakim miłym doświadczeniem może być przygotowanie do zdjęć, oddanie się w ręce profesjonalnej makijażystki. A wreszcie sama sesja zdjęciowa, która przebiega bez pośpiechu i w miłej atmosferze.

Po sesji dokonam wstępnej selekcji zdjęć. Odrzucę zbędny materiał, który zawsze powstaje podczas fotografowania. Następnie wspólnie z Tobą wybierzemy kadry, które zostaną poddane profesjonalnej obróbce i drobiazgowemu retuszowi.

To jak? Możemy zaczynać?

Zapytaj o szczegóły

Sesja Kobieca

Daj się skusić