fbpx

Marysia i Kamil postanowili zorganizować swoje wesele w Zielonej Bramie w Przywidzu. Z mojego, fotograficznego punktu widzenia było to pomysł trafiony w dziesiątkę. Piękne otoczenie, i klimatyczna, przestronna Sala Spichlerzowa dają wiele możliwości na ciekawe ujęcia.

Przestronne wnętrza pozwoliły mi bez trudu zmieniać ujęcia tak, aby praktycznie nie przeszkadzać zaproszonym gościom w zabawie. Aranżacja wystroju znakomicie podkreślała nastrój tego dnia, całość wystarczyło podkreślić odpowiednim doborem kolorów w postprodukcji. No i światła – zwykle jestem przygotowany na ich ewentualny brak, na szczęście również tym razem DJ zabawiający zaproszonych gości stanął na wysokości zadania. Na tak dużej sali zbyt mała ilość mogła by po prostu zniknąć i nie dać zamierzonego efektu. Na szczęście i światła i koloru nie zabrakło, co umożliwiło mi znakomicie zbudować nastrój zarówno na zdjęciach z zabawy, kameralnych ujęciach przy stole czy też podniosłym podziękowaniu dla Rodziców.

Piszę trochę “od końca”, bo nie było by tego wszystkiego, gdyby nie przysięga małżeńska, którą złożyli sobie Marysia i Kamil. Uroczystość odbyła się kościele św. Michała Archanioła w Sopocie, który jest o tyle ciekawy, że składa się z dwóch kościołów – górnego przeznaczonego na duże uroczystości i dolnego, w którym odbył się ten kameralny ślub udzielony przez Biskupa Pomocniczego Zbigniewa Zielińskiego.

A goście? Bawili się znakomicie, obejrzyjcie sami 😉

Zapytaj o Termin i Cenę

Wesele w Zielonej Bramie w Przywidzu

2020 © Rafał Kowalski - Fotografia Ślubna - Gdańsk - Sopot - Gdynia - Pomorskie

Fotografuję uroczystości rodzinne wszędzie tam, gdzie chcecie abym był z moim aparatem. Najczęściej wykonuję sesje zdjęciowe w województwie pomorskim (okolice Gdańska, Sopotu, Gdyni, Kartuz, Kościerzyny, Pruszcza Gdańskiego, Chojnic, Kwidzyna, Starogardu Gdańskiego, Malborka, Nowego Dworu Gdańskiego, Tczewa, Wejherowa, Słupska, ) w kujawsko-pomorskim (okolice Torunia, Bydgoszczy, Włocławka, Grudziądza, Świecia, Chełmna, Wąbrzeźna, Brodnicy, Golubia-Dobrzynia, Rypina, Ciechocinka, Inowrocławia) w warmińsko-mazurskim (okolice Elbląga, Olsztyna, Ostródy, Iławy) oraz w mazowieckim i wielkopolskim. Zwykle odległość nie jest dla nie przeszkodą, abym mógł wykonać dobre zdjęcia z ważnych dla Ciebie chwil w życiu.