Sala Bankietowa Aura – wesele w Rębiechowie

Kieliszki z szampanem na powitanie Pary Młodej Sala Bankietowa Aura

Fotografując śluby i wesela na Pomorzu, mam okazję być w różnych miejscach. Jedne łatwo znaleźć, inne są nieco na uboczu, dzięki czemu mogą zaoferować kameralną atmosferę. Jednym z nich jest właśnie Sala Bankietowa Aura w Rębiechowie. Po tej sali można się spodziewać samych dobrych rzeczy, zaczynając od przepysznego jedzenia, a na obsłudze kończąc. Oczywiście moja ocena jest z perspektywy fotografa ślubnego, jednak właśnie dzięki temu mam spore porównanie z wieloma innymi lokalizacjami.

Sala Bankietowa Aura – Idealny lokal na Kameralne wesele

Sala Bankietowa Aura już od przekroczenia progu pozytywnie zaskakuje. Okna umieszczone na wschodniej i zachodniej ścianie wzdłuż sali zapewniają przyjemnie wpadające naturalne światło. Po zapadnięciu zmroku wnętrze można oświetlić nastrojowym ciepłym światłem z kinkietów i lamp nad kontuarem baru. Kolumny podtrzymujące strop są dobrze rozplanowane i zapewniają wygodne ustawienie stołów biesiadnych. Jednocześnie pozostawiają wystarczająco dużo miejsca do przejścia i fotografowania bawiących się gości ze wszystkich kierunków.

Powitanie Pray Młodej chlebem i solą Sala Bankietowa Aura
pierwszy toast Pary Młodej Sala Bankietowa Aura

Wesele w Sali Bankietowej Aura – Miejsce na sesję w ogrodzie

Przestrzeń Sali Bankietowej Aura jest bardzo plastyczna pod kątem możliwości aranżacji. Przestrzeni na zabawę jest pod dostatkiem, Para Młoda jest doskonale widoczna z każdego miejsca przy stołach. Dobrze ulokowane jest też miejsce pracy dla DJ-a, który łatwo stworzy atmosferę do zabawy swoim scenicznym oświetleniem.  Niewątpliwie ogromnym atutem jest ogród na tyłach sali. W gorące dni daje możliwość wytchnienia po szaleństwach na parkiecie. Doskonale też nadaje się do zaaranżowania krótkiej sesji zdjęciowej w gronie najbliższych osób.

Pamiątkowe selfie z przyjaciółkami na weselu Sala Bankietowa Aura

 

Sesja zdjęciowa w ogrodzie Sala Bankietowa Aura
Panna Młoda i przyjaciółki Sala Bankietowa Aura
Selfie z gośćmi na weselu Sala Bankietowa Aura
Zdjecie rodzinne na weselu Sala Bankietowa Aura

 

Jak dojechać do Sali Bankietowej Aura?

Sala Bankietowa Aura mieści się zaraz za granicami administracyjnymi Gdańska. Jadąc od tej strony można zjechać z obwodnicy w dwóch miejscach – na Matarni lub na Karczemkach. Obie drogi łączą się na wspólnym rondzie, z którego objedziecie lotnisko od strony pasa startowego. Stąd już prosto do pierwszych świateł za lotniskiem, a za nimi skręca się w pierwszą uliczkę w prawo, tak jak na przystanek kolejki PKM. Lokal pojawi się po 400 metrach po lewej stronie.

Jadąc z Gdyni lub Żukowa należy skręcić w Miszewie na Banino, a następnie przejechać przez całą miejscowość, aż przejedzie się pod wiaduktem kolejki PKM i prosto przez rondo. Potem wystarczy skręcić w drugą drogę po lewej stronie.

Adres: Sala Bankietowa Aura, ul. Akacjowa 29, 80-297 Rębiechowo

Sala Bankietowa Aura – opinie

Moje osobiste wrażenia na temat Sali Bankietowej Aura są jak najbardziej pozytywne. I co ważne – pokrywają się z odczuciami Par Młodych i ich gości, które miałem okazję fotografować w tym miejscu. Jeśli szukacie odpowiedniego lokalu na swoją imprezę, mogę go z czystym sumieniem Wam polecić, chętnie odpowiem też na Wasze pytania o te miejsce.

Zamierzasz zorganizować wesele w Sali Bankietowej Aura i szukasz fotografa?

Mam na imię Rafał i jestem fotografem ślubnym. Jeżeli organizujesz właśnie Wasz ślub i wesele, to napisz do mnie wiadomość z terminem uroczystości, a ja przygotuję dla Ciebie ofertę. Możesz też przejrzeć więcej zdjęć w mojej galerii. Przekonacie się, czy styl fotografii ślubnej, który prezentuję, Wam odpowiada. Zwracam bardzo dużą uwagę aby zdjęcia były ponadczasowe i jednocześnie naturalne i swobodne. Zależy mi na tym, aby na fotografiach zawrzeć jak najwięcej Waszych szczerych emocji. Zapraszam.

Dekoracyjna świeca na stół weselny Sala Bankietowa Aura
Talerze czekające na gości weselnych Sala Bankietowa Aura
Kwiaty na stole umilą każdy posiłek Sala Bankietowa Aura

 

Warto zobaczyć

Jeśli chcecie zobaczyć więcej ujęć z wesela w Sali Bankietowej Aura, koniecznie przeczytajcie ten wpis.