Tam gdzie baśń łączy się z historią

Wszystkim tym, dla których romantyzm jest nieodłącznym składnikiem spajającym ich uczucie, polecam wybrać się na plener w Rzucewie. Na ile często bowiem zdarza się nam w dorosłym życiu choć na chwilę przenieść się baśniowy świat, który teraz jest już historią?

Kiedy byliśmy dziećmi, przychodziło to nam z o wiele większą łatwością. Wystarczyło zamknąć oczy lub posłuchać bajki czytanej na dobranoc. Jak wielu z nas chciało by ot tak umieć wracać do swoich ulubionych miejsc w wyobraźni? Na pewno łatwiej to zrobić w sprzyjającym otoczeniu. Z dala od zgiełku, tam gdzie słychać szum drzew i plusk fal. Tam, gdzie w cegle i kawałku drewna zaklęte jest kilkaset lub więcej lat. Zatrzymać się i poczuć energię, która od wieków tworzy to miejsce. A potem już z tą samą dziecinną łatwością wracać za każdym razem, kiedy spojrzy się na ulubione zdjęcie.

Romantyczny plener w Rzucewie

Zespół Pałacowo-Parkowy w Rzucewie, w którego centrum znajduje się Zamek Jan III Sobieski, położony jest nad Zatoką Pucką. Wystarczy skręcić w prawo na Żelistrzewo jadąc od Redy w kierunku Pucka, by już po paru minutach znaleźć się w innym świecie. Organizacja sesji zdjęciowej wymaga wcześniejszego uzgodnienia z recepcją hotelu i uiszczenia niewielkiej opłaty. A potem można już oddać się wyobraźni i korzystać z uroków jakie oferuje to miejsce. Bo chyba warto….

Romantyczny plener w Rzucewie: Zapytaj o Termin i Cenę