Plener Ślubny Gdynia: Agnieszka + Rafał

Marcowy Plener Ślubny w Gdyni

Słoneczna, marcowa sobota otworzyła tegoroczny sezon plenerem ślubnym w Gdyni. Zima ma się już ku końcowi, lada moment przyjdzie wyczekiwana chyba przez wszystkich wiosna. To wyczekiwanie widać wyraźnie po amatorach grillowania pod chmurką i spacerów po plaży w Redłowie.

Dni są już odczuwalnie dłuższe, jednak słońce nadal jest powściągliwe w dawaniu czasu na łapanie ujęć. To musiała być szybka sesja. Również ze względu na panujący chłód na dworze. Zaczęliśmy na starych schodach (które kiedyś chyba były trybuną) przy kortach klubu tenisowego Arka Gdynia. Tego dnia to było już jedyne miejsce na złapanie ciepłych kolorów zachodu słońca. Wciąż wąska paleta dostępnych barw zdominowała moje spotkanie z Agnieszką i Rafałem. Było pięknie. Niskie światło rzucało na twarze malownicze cienie. Plamy światła spierały się z cieniami, jakby nie mogły się zdecydować, co ma zostać pokazane, a co pozostać w ukryciu.

Zobacz inne plenery ślubne

Jeśli szukasz inspiracji na Waszą sesję zdjęciową, możesz obejrzeć inne wpisy z plenerami ślubnymi. Możesz też zapytać jeśli czegoś nie wiesz – chętnie doradzę i podzielę się moim doświadczeniem 😉

Plener Ślubny Gdynia: Zapytaj o Termin i Cenę

Sesja Zdjęciowa Gdańsk: Zapytaj o Termin i Cenę

 

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*