Opinie

Poznaj wrażenia par, które zaufały mi w dniu ślubu – dowiedz się dlaczego inni mnie wybrali i czego możesz się spodziewać.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie Aneta-Przemek fotograf Ślubny Gdańsk Rafał Kowalski

Aneta i Przemek

Współpraca – rewelacja, profesjonalizm – level expert. Podpowie, zasugeruje, pokieruje, odradzi co trzeba i doradzi co należy. Mieliśmy okazję przełamać lody przy sesji narzeczeńskiej – po efektach, które zaskoczyły nas samych o zdjęcia weselne i plenerowe byłam spokojna. Wiedziałam, że co jak co, ale fotograf to dobry wybór i można na nim polegać 🙂 Wszelkie pomysły nie były problemem, współpraca od samego początku układała się bardzo dobrze, atmosfera przy pracy zarówno przy sesji narzeczeńskiej jak i wesela bardzo komfortowa. O wielu zdjęciach nawet nie wiem, kiedy zostały wykonane 🙂 Zdecydowanie polecam! Rafał nie zmieniaj się, no chyba że na jeszcze lepsze 🙂 Rób to co robisz, bo odwalasz kawał dobrej roboty; można na Tobie polegać!
P.S. Albumem jestem zachwycona i chwalę się wszystkim komu mogę 🙂


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie Dominika-Przemek fotograf Ślubny Banino Rafał Kowalski

Dominika i Przemek

Rafał to bez wątpienia świetny fotograf! Zdjęcia ze ślubu i wesela – rewelacyjne. Sesja ślubna – dla nas bardzo trudna. Mieliśmy obawy co do efektów końcowych ale teraz widzimy, że niepotrzebnie. Jesteśmy mega pozytywnie zaskoczeni. Polecamy Rafała w 100%. Jeśli się jeszcze zastanawiacie, to nie ma po co – kontaktujcie się z nim i umawiajcie terminy !


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie Justyna-Grzegorz fotograf Gdańsk Rafał Kowalski

Justyna i Grzegorz

Już na pierwszym spotkaniu Rafał zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie. Profesjonalne podejście do tematu, nie wahaliśmy się, wiedzieliśmy od razu, że to będzie nasz fotograf.


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie Agnieszka-Maciej fotograf Ślubny Reda Rafał Kowalski

Agnieszka i Maciej

Rafał dzięki swojej pracy, stworzył nam piękną pamiątkę ślubną – albumy, do których często wracamy. Do zadania podchodzi rzetelnie i z dobrym gustem. Ma wyczucie momentu i potrafi dyskretnie uchwycić to, co nieuchwytne 🙂 Dziękujemy!


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie Monika-Jarek fotograf Ślubny Rafał Kowalski

Monika i Jarek

Zdecydowanie chciałabym polecić Rafała. Jestem pod ogromnym wrażeniem efektów końcowych. Zdjęcia uwieczniają wszystkie piękne chwile oraz atmosferę, jaka panowała tego dnia. Mamy z mężem wspaniale opowiedzianą historię naszego ślubu, jak również cudną pamiątkę! Rafała mogę polecić każdej parze, która spodziewa się w pełni profesjonalnego podejścia, przyjacielskiego nastawienia i znakomitego efektu.


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie Agnieszka fotograf Ślubny Rumia Rafał Kowalski

Agnieszka

Rafał to nie tylko świetny fotograf z fajnymi pomysłami, ale również przesympatyczny, niezwykle kontaktowy człowiek. Mimo naszych różnych trudności z powodu tego, że mieszkamy za granicą mogliśmy się bez problemu z Rafałem dogadać. Niezwykle profesjonalne podejście. Otrzymaliśmy piękne zdjęcia zarówno z sesji narzeczeńskiej, ślubu i wesela jak i sesji ślubnej, a także pięknie wykonany i oprawiony fotoalbum, który jest cudowną pamiątką na całe życie. Szczerze polecamy!!!


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie Mateusz fotograf Ślubny Rafał Kowalski

Mateusz

Z czystym sumieniem mogę polecić Rafała do wszelkiego rodzaju sesji. Spełnił w stu procentach oczekiwania moje i żony. Zdjęcia ślubne, oraz z sesji narzeczeńskiej, jak i małżeńskiej wyszły idealnie. Kontakt z Rafałem bardzo przyjemny – bo i miły człowiek. Zdecydowanie polecam!


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie Agata-Zenek fotograf Ślubny Gdańsk Rafał Kowalski

Agata i Zenek

Z czystym sumieniem polecam tego fotografa wszystkim młodym parom. Profesjonalny, bardzo dokładny, niewątpliwie posiada ogromny talent i zmysł artystyczny. Dziękujemy za piękny plener i zdjęcia ślubne.


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie Piotr-Sylwia fotograf Ślubny Gdynia Rafał Kowalski

Piotr i Sylwia

Super fotograf, sesja bardzo udana 🙂 a co najważniejsze bardzo wesoły człowiek 🙂


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie Aga-Juan fotograf Ślubny Sopot Rafał Kowalski

Aga i Juan

Fotograf pełen pasji, człowiek o dużej cierpliwości, z wielką otwartością na wszelkie pomysły. Nie ma mowy o sztucznej atmosferze, jest wesoło, na luzie, z uśmiechem. Zawsze szuka ciekawych ujęć, odpowiedniej scenerii i charakteru oddającego emocje danej chwili. Potrafi stworzyć świetny klimat zarówno na sesji jak i podczas uroczystości. Rzetelne podejście do klienta i bardzo sympatyczna współpraca. Polecam!!! Jeśli chcecie mieć fotografie do których będziecie często wracać i za każdym razem będą one przywoływały piękne wspomnienia to – tylko Rafał Kowalski!


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie

Paulina i Marcin

Kiedy półtora roku przed ślubem podpisaliśmy umowę z Rafałem to zastanawialiśmy się czy będzie o nas pamiętał. Zadzwoniliśmy z 2 miesiące przed ślubem i ku naszemu zdziwieniu doskonale nas pamiętał, kojarzył gdzie co i jak! Jeśli chodzi o samo wykonanie to jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdjęcia wyszły super, foto książka robi ogromne wrażenie!! To co sami przeczytaliśmy przed wyborem Rafała – jest niezauważalny. Może to przez jego skromną, skupioną i zdystansowaną postawę 🙂 Wszystkie momenty uchwycone jak trzeba! 🙂 Jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej pracy – pasji! 🙂


Dowiedz się, czy Termin jest wolny: