Hotel Nicolaus wesele i ślub na na których aż wrzało od emocji

Hotel Nicolaus wesele… Nie obyło się bez nerwów – tak to jest i pewnie jeszcze nie raz będzie 🙂 Zwłaszcza, jeśli bardzo zależy nam na tym, by ten dzień był wyjątkowy. A przecież jest, niezależnie od tego jakie okoliczności mu towarzyszą. To co czyni go wyjątkowym dzieje się w sercach 🙂

Koniec końców nad wszystkim udało się zapanować, bo przecież o radość i miłość w tym dniu chodzi. Było pięknie, a dbałość Agnieszki o szczegóły zaowocowała wyjątkowo. Detali wzbogacających ujęcia miałem pod dostatkiem, a wystrój jaki prezentował Hotel Nicolaus w Toruniu był w najlepszym guście, ale o tym trochę później.

Z resztą dla mnie ten dzień też okazał się być wyjątkowy. To właśnie w Toruniu zaczynałem swoją przygodę jako fotograf ślubny. Co więcej, okazał się dniem spotkań – miło było zobaczyć się ponownie z kamerzystą i DJ-em, z którymi już kiedyś pracowałem. A podczas przemarszu do kościoła spotkać byłych klientów już z dziećmi.

Hotel Nicolaus Wesele w Toruniu

Ślub miał miejsce w położonym zaledwie 300 metrów dalej Kościele pw. Ducha Świętego. Przestronne jasne wnętrze i duże okna to jest coś, co fotografowie lubią najbardziej. Ale i tak największe wrażenie zrobiło na mnie miejsce wesela, które wybrali sobie Aga i Juan – Hotel Nicolaus. Ucieszyło mnie ono z kilku powodów, wyliczać można by długo.

Nowoczesne i luksusowe wnętrze samo aż prosiło się o przepiękne kadry. Subtelne oświetlenie wnętrz idealnie mieszało się ze światłem wpadającym przez duże witryny. Obszerne patio otoczone półotwartymi korytarzami powyżej było wymarzonym miejscem na wspólne zdjęcie z całą rodziną. A taras pośród dachów okalających go kamienic i wież kościołów był wisienką na torcie. Idealnie spełnił swoją rolę podczas poczęstunku tortem weselnym i doskonale nadał się do zrobienia kilku pamiątkowych fotografii z rodziną i przyjaciółmi.

Wyślij zapytanie