Opinie

Przeczytaj wrażenia dotychczasowych klientów – dowiedz się dlaczego warto mnie wybrać i czego możesz się spodziewać.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie

Paulina i Marcin

Kiedy półtora roku przed ślubem podpisaliśmy umowę z Rafałem to zastanawialiśmy się czy będzie o nas pamiętał. Zadzwoniliśmy z 2 miesiące przed ślubem i ku naszemu zdziwieniu doskonale nas pamiętał, kojarzył gdzie co i jak! Jeśli chodzi o samo wykonanie to jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdjęcia wyszły super, foto książka robi ogromne wrażenie!! To co sami przeczytaliśmy przed wyborem Rafała – jest niezauważalny. Może to przez jego skromną, skupioną i zdystansowaną postawę 🙂 Wszystkie momenty uchwycone jak trzeba! 🙂 Jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej pracy – pasji! 🙂


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie

Agnieszka i Artur

Kiedy znaleźliśmy Cię na stronie internetowej od razu spodobało nam się Twoje portfolio. Zdjęcia były świetne i niebanalne. W czasie całej uroczystości byłeś „niewidoczny” w najlepszym tego słowa znaczeniu. My i wszyscy goście (a pytaliśmy się o opinie wszystkich :D) nie odczuliśmy Twojej obecności a zarazem byłeś wszędzie tam gdzie powinieneś być. (jak Ty to robiłeś? 😀 ) Sesja zdjęciowa była bardzo miłym doświadczeniem, sprawiłeś ze zdjęcia wyszły bardzo naturalnie a czas został spędzony bardzo miło. Galeria internetowa jest świetna sprawą i polecam pakiet diamentowy każdemu. Jeśli mielibyśmy wybierać fotografa jeszcze raz bez wahania wybralibyśmy Ciebie!!!!.
Pewnie odezwiemy się w przyszłości na następną sesje zdjęciową.
Dziękujemy za wszystko.


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie

Marta i Łukasz

Z niecierpliwością czekaliśmy na zdjęcia z naszego ślubu, wesela i sesji plenerowej. Rezultat przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, jesteśmy pod wielkim wrażeniem Twojego profesjonalizmu i jakości zdjęć. Umiejętnie uchwyciłeś wszystkie najważniejsze chwile tak ważnego dla nas dnia i jednocześnie nie rzucałeś się w oczy, dzięki czemu goście nie byli skrępowani obecnością fotografa. Wszyscy nasi bliscy, którzy widzieli zdjęcia są zachwyceni. Bardzo dziękujemy Ci za cierpliwość, uprzejmość, dokładność, zaangażowanie, a przede wszystkim za wspaniałą pamiątkę do której wielokrotnie będziemy wracać i wspominać te piękne chwile.
Dziękujemy jeszcze raz za wszystko 🙂


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie

Magda i Przemek

Hej Rafał,
Bardzo dziękujemy za współpracę. Na zdjęcia z sesji ślubnej, która która była jednocześnie pamiątką podróży poślubnej czekaliśmy z niecierpliwością. Gdynia i nasza marynarska sesja jest cudna. Dziękujemy za kreatywność i cierpliwość. Sama jestem fotografem ślubnym i wiem jak wygląda praca po ‚drugiej stronie’. Mam nadzieję, że za parę lat znów się spotkamy w Gdyni na jakiejś sesji rocznicowej ale już w większym gronie:)


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie

Gosia i Damian

Musimy przyznać, że widzieliśmy efekty Twojej pracy już wcześniej i bardzo nam się podobało, więc z góry zakładaliśmy, że w przypadku zdjęć z naszego ślubu będzie podobnie. Jednak ku naszemu zaskoczeniu tym razem było jeszcze lepiej! Szczególnie bardzo podobały nam się zdjęcia z pleneru – są śliczne! Dla niektórych mogą wydać się banalne, ale dla nas są wyjątkowe. Ująłeś w jednym – ważne dla nas miejsce i wydarzenie (dałeś radę pomimo upierdliwych komarów i awarii auta 🙂 ). Możemy Ci również zagwarantować, że wszyscy goście, którzy otrzymali od nas zdjęcia są pod równie wielkim wrażeniem. Poza zdjęciami bardzo sobie cenimy Twoją obecność podczas Ślubu, udzieliłeś kilku dobrych wskazówek i, chyba jako jedyny tego dnia, byłeś oazą spokoju, przez co praca z Tobą była przyjemnością. Byłeś zawsze tam gdzie trzeba i kiedy trzeba. Raz jeszcze dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów! 🙂
Pozdrawiamy
P.S. Jestem pod wrażaniem przesłanej prezentacji. Pomimo, że w końcu nie przesłałem Ci kawałka który chcielibyśmy mieć (przepraszam) to dograłeś wszystko idealnie i mimo tego, że byłem już w pewnym momencie zmęczony zdjęciami (oglądałem je niemal codziennie przez miesiąc) to do prezentacji wracam z miłą chęcią 🙂


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie

Agata i Tomasz

Na wstępie Rafale, chcielibyśmy podziękować Ci za całokształt pracy, którą wykonałeś w tak ważnym dla nas dniu Ślubu. Wykazałeś się prawdziwym profesjonalizmem w najmniejszym detalu. Fotografie które wykonałeś zarówno w dniu ślubu jaki i podczas sesji plenerowej przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Uchwyciłeś w nich ulotne chwile, które pozostaną w naszej pamięci na zawsze, zachowując przy tym dynamikę ruchu i dbałość o każdy najdrobniejszy szczegół. Zawsze znajdowałeś się we właściwym miejscu i czasie. Chociaż zarówno podczas ceremonii w kościele jak i w trakcie zabawy weselnej byłeś niczym „niewidzialny towarzysz” którego trudno było odnaleźć wzrokiem. Gorąco polecamy Rafała wszystkim osobą zainteresowanym profesjonalnymi usługami fotograficznymi, na pewno będziecie zachwyceni efektami jego pracy!!!


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie

Daria i Łukasz

Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Rafała. Dzięki Jego kreatywności, pomysłowości i zaangażowaniu mogliśmy w piękny sposób utrwalić ten niezwykły dla nas dzień. Jesteśmy zdumieni, że mimo iż trudni z nas modele, to efekt sesji plenerowej jest oszałamiający. Dziękujemy Ci za cierpliwość i dzielne podążanie naszym tokiem myślenia. Wszyscy, którym było dane obejrzeć zdjęcia byli bardzo zachwyceni Twoją twórczością. Dzięki Twojej pracy miło nam będzie za 20 lat spoglądać na uwiecznione na fotografiach najpiękniejsze chwile naszego życia. Wszystkim niezdecydowanym parom gorąco polecamy współprace z Rafałem, gdyż jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Ponadto sprzęt i umiejętności którymi się posługuje cechuje wysoki poziom.

Pozdrawiamy i życzymy samych udanych projektów fotograficznych.


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie

Ania i Marcin

Wyjątkowy dzień, niezapomniane wydarzenie i wspaniała pamiątka !!! Rafał zrobiłeś nam wiele pięknych zdjęć, a my nawet nie spostrzegliśmy kiedy. Byłeś przy nas w najważniejszych chwilach, ale i też w tych najbardziej spontanicznych. Przeglądając kolejne obrazy z niedowierzaniem spoglądamy jak w Twoim obiektywie można uchwycić ulotną chwile, spojrzenie, gest wraz z towarzyszącymi emocjami. Wystarczy jedno spojrzenie i już jak za sprawą czarodziejskiej różdżki jesteśmy tam znowu – dziękujemy.


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie

Weronika i Robert

Przepraszam, że dopiero odpisuję. Przesyłka dotarła w zeszłym tyg, w piątek. Zdjęcia są super jesteśmy bardzo zadowoleni, codziennie je oglądam:) po kilka razy. W pełni spełniłeś nasze oczekiwania właściwie moje bo mam bzika na punkcie zdjęć:) jak już mówiłam 🙂
Jeszcze raz dziękujemy.


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie

Anna i Michał

Szanowni Państwo,
Pan Rafał Kowalski dał się poznać jako znakomity fotograf. Podziękowania, jakie mamy zaszczyt złożyć za znakomitą współpracę i olśniewający efekt końcowy są jednocześnie rekomendacją Pana Rafała wobec wszystkich tych, którzy szukają fotografa, który znakomicie utrwaliłby niezapomniane chwile w tym najpiękniejszym dniu w życiu większości z nas. Wszystkim przyszłym małżonkom życzymy szczęścia i wspaniałych fotografii a samemu zainteresowanemu gratulujemy pasji i talentu, którym potrafi tak wspaniale dzielić się z innymi.


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie

Ania i Maciek

Jesteśmy zachwyceni efektem Twojej pracy. Zdjęć jest mnóstwo i są bardzo ciekawe i zabawne. Są piękną pamiątką dnia naszego ślubu, zarówno uroczystości w kościele, jak i samego wesela. Pokazywaliśmy zdjęcia i fotoksiążkę naszym gościom, bardzo podobały im się Twoje pomysły a także to, że nikt nie czuł się skrępowany ani spięty obecnością fotografa, ponieważ bardzo zręcznie wmieszałeś się w tłum. Efekty widać zwłaszcza na fotkach z wesela 🙂 Serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim, którzy cenią profesjonalizm.


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie

Karolina i Tomek

Witaj Rafał, dopiero wczoraj oglądałam po raz pierwszy zdjęcia ślubne. Bardzo mi się podobają zresztą jak wszystkim, którzy ze mną oglądali. Jestem pod wrażeniem co udało się zrobić zwłaszcza w ten deszczowy dzień!!! Kolory fajne, obróbka niewidoczna, super. Móż mąż perfekcjonista też jest bardzo zadowolony, podobają mu się szczególnie zdjęcia z szerokokątnego obiektywu (chyba tak to się nazywa?). Chciałam Ci podziękować za na serio dobrą robotę. Będziemy Ciebie polecać naszym znajomym, zresztą jak zobaczą zdjęcia to myślę, że sami się przekonają. Pozdrawiamy Ciebie ciepło i życzymy powodzenia w dalszej pracy oraz udanych i różnorodnych materiałów.


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie

Robert i Kasia

Na wstępie chciałbym bardzo serdecznie podziękować Rafałowi za cały wkład i wysiłek jaki poświęcił. Praca z nim była przyjemnością i chociaż dla mnie i mojej żony sesja zdjęciowa była czymś nowym, Rafał pomógł nam oswoić się z obiektywem. Zdjęcia, które wykonał bardzo nam się podobają o oddają daną chwilę. Pokazują emocje, a to podczas ceremonii ślubnej jest najważniejsze. Rafał czasami nas zdumiewał swoimi pomysłami podczas sesji plenerowej. Efekt końcowy bardzo nam się podoba. Polecamy Rafała przyszłym nie zdecydowanym młodym parom i nie tylko, gdyż swoją prace traktuje bardzo profesjonalnie.


Rafał Kowalski Fotograf Ślubny opinie

Iza i Piotr

Hejka, zdjęcia są super, bardzo nam się podobają. Czekamy na resztę 🙂 pozdrowionka.Hej Rafał, paczka doszła. Wszystko jest ok. Albumy na wesoło 🙂 dzięki bardzo. Do Usłyszenia !